Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Mackerel in Sweet Chilli & Lime
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.30
£1.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
125g
Sainsbury's
Mackerel in Springwater
£1.30
£1.04 per 100g
200g
Sainsbury's
Sweet Chilli Houmous
£1.35
£0.68 per 100g
330g
Sainsbury's
Sweet Chilli Sauce
£2.35
£0.71 per 100g
280g
Sainsbury's
Sweet Chilli Sauce
£2.35
£0.84 per 100g
80g
Sainsbury's
Lime & Chilli Chicken Breast Chunks
£1.50
£1.88 per 100g
125g
Sainsbury's
Mackerel in Piri Piri
£1.30
£1.04 per 100g
400g
Sainsbury's
Sweet Chilli Chicken Noodles
£2.50
£0.63 per 100g
125g
Sainsbury's
Mackerel Fillets in Tomato Sauce
£1.30
£1.04 per 100g
700g
Sainsbury's
British Sweet Chilli Chicken Thighs
£4.75
£0.68 per 100g
200g
Sainsbury's
Thai Sweet Chilli Coated Peanuts
£2.00
£1.00 per 100g
Related Products
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Sweet Chilli Sauce
£1.30
£1.04 per 100g
165g
Tesco
Chilli Lime and Ginger Mackerel Fillets
£3.75
£2.27 per 100g
250g
Tilda
Microwave Sweet Chilli & Lime Basmati Rice
£1.25
£0.50 per 100g
Schwartz
Sweet Chilli Lime & Coriander Sauce
£2.30
250g
Tesco
Sweet Chilli & Lime Basa Fillets
£3.35
£1.34 per 100g
Grace
Mackerel in Hot Tomato & Chilli Sauce
£2.25
John West
Mackerel Fillets in Spicy Tomato and Chilli MSC
£2.10
Sipsmith
Chilli & Lime Gin
£13.30
Exceptional by ASDA
Hot Smoked Mackerel Fillets Chilli Crusted in Rapeseed Oil
£3.09
120g
Graze
Chilli & Lime Nut Crunch
£2.25
£1.88 per 100g
Related Searches
Sainsbury's