Today's Deals
Help Guides
Download App
Aldi Ashfield Farm
Ashfield Farm British Wafer Thin Roast Chicken
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Tesco
British Wafer Thin Roast Chicken Slices
VIEW
ASHFIELD FARM
British Wafer Thin Roast Chicken Family Pack 36 Slices
VIEW
Tesco
Wafer Thin Roast Chicken Slices
VIEW
Iceland
Wafer Thin Roast Chicken
VIEW
Today's Price
See how Aldi Ashfield Farm prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.99
Highest
£4.15
£0.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
British Wafer Thin Cooked Chicken Slices 400g
£2.50
£0.63 per 100g
Tesco
Wafer Thin Roast Chicken Slices 400g
£2.19
£0.55 per 100g
Asda
Wafer Thin Cooked Chicken 400g
£2.19
£0.55 per 100g
Iceland
Wafer Thin Roast Chicken
£2.00
Morrisons
Somerset Roast Chicken Breast
£3.50
Waitrose
Waitrose Cooked Roast Chicken Breast Fillets 2 per kg
£5.51
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Aldi Ashfield Farm
Chickens
Cooked Chickens
Chicken Slices
Lunch Meats