Today's Deals
Help Guides
Download App
Baileys
Chocolate Caramel Whirls
24g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£3.47 per 100g
VISIT
Waitrose
£2.75
£3.82 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.00
£4.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.7
6 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Baileys
50cl
Baileys
Salted Caramel Irish Cream Liqueur (ABV 17%)
15
£11.00
£2.20 per 100ml
200ml
Baileys
Caramel Sauce
£2.25
£1.13 per 100ml
Baileys
Chocolate Collection
3
£7.00
128g
Baileys
Creams Milk Chocolate
£1.49
£1.16 per 100g
135g
Baileys
Original Chocolate Truffles
7
£5.00
£3.70 per 100g
500ml
Baileys
Chocolate Irish Cream Liqueur
145
£17.50
£3.50 per 100ml
50cl
Baileys
x Terry's Chocolate Orange Irish Cream Liqueur 17% vol
108
£17.00
£3.40 per 100ml
50cl
Baileys
White Chocolate Flavour with Raspberry Liqueur 17% vol
50
£11.00
£2.20 per 100ml
1l
Baileys
Irish Cream Liqueur
88
£13.00
£1.30 per 100ml
70cl
Baileys
Original Irish Cream Liqueur 17% vol Bottle
59
£11.00
£1.57 per 100ml
Related Products
150g
Border
Beautifully Crafted Biscuits Light & Chocolatey Viennese Whirls
19
£2.13
£1.42 per 100g
4
Mr Kipling
4 x Custard Cream Whirls Cakes
35
£1.00
£0.25 each
6
Mr Kipling
Viennese Whirls Cakes 6
183
£1.25
£0.21 each
4
Mr Kipling
Caramelised Biscuit Whirls
29
£1.80
£0.45 each
6
Mr Kipling
Toffee Whirls
6
£1.50
£0.25 each
4
Mr Kipling
Lemon & Raspberry Whirls
30
£1.80
£0.45 each
4
Mr Kipling
4 x Cookies & Cream Whirls Cakes
38
£1.80
£0.45 each
8
GIANNI'S
Mini Whirls Lollies
£1.99
£0.25 each
CHOCEUR
Caramel Chocolate
£2.25
135g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
3
£1.49
£1.10 per 100g
Related Searches
Baileys