Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Chocolate Buttons Mixed Selection Box
340g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.00
£2.06 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.3
6 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
125g
Cadbury
Milk Chocolate Selection Box
1
£1.00
£0.80 per 100g
125g
Cadbury
Chocolate Christmas Selection Box
£2.50
£2.00 per 100g
100g
Cadbury
White Chocolate Giant Buttons Bag
12
£1.94
£1.94 per 100g
174g
Cadbury
STOCKING SELECTION BOX
1
£3.50
£2.01 per 100g
Cadbury
Chocolate Christmas Medium Selection Box
4
£2.50
100g
Cadbury
Caramilk Golden Caramel Chocolate Buttons Bag
83
£1.94
£1.94 per 100g
100g
Cadbury
Orange Buttons
16
£1.94
£1.94 per 100g
40g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons Chocolate Bag
6
£1.00
£2.50 per 100g
100g
Cadbury
Dairy Milk Giant Buttons
104
£1.30
£1.30 per 100g
192g
Cadbury
White Mega Buttons
8
£2.50
£1.30 per 100g
Related Products
Kitkat
Chocolate Selection Box
1
£1.00
234g
Galaxy
Chocolate Large Christmas Selection Box
5
£1.00
£0.43 per 100g
296g
Nestle
Mini Mix Selection Box
£4.90
£1.66 per 100g
223.5g
Nestle
Chocolate Christmas Selection Box
£4.00
£1.79 per 100g
360g
Aero
Chocolate Festive Selection Box
£5.00
£1.39 per 100g
137g
M&M's
& Friends Milk Chocolate Medium Selection Box
1
£1.00
£0.73 per 100g
Nestle
Christmas White Chocolate Selection Box
1
£1.00
264g
Thorntons
Continental Dark Chocolate Selection Gift Box
17
£11.50
£4.36 per 100g
100g
Sainsbury's
Free From Choc Selection Box Chocolate
£4.25
£4.25 per 100g
196g
Maltesers
& Friends Milk Chocolate Large Selection Box
£4.00
£2.04 per 100g
Related Searches
Cadbury