Today's Deals
Help Guides
Download App
Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls Bonding Oil
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£12.21
£40.70 per 100ml
VISIT
Superdrug
£12.99
£43.30 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls Hydrating Curl Cream
£10.82
Related Products
275ml
Aussie
Bouncy Curls Hydrating Conditioner
£4.00
£1.45 per 100ml
200ml
Aussie
Bouncy Curls Epic Volume Mousse
£6.00
£3.00 per 100ml
ORS
Olive Oil Heat Protection Serum
£5.00
250ml
Redken
Acidic Bonding Curls Leave-In Treatment For Damaged Curly & Coily Hair
£24.91
£9.96 per 100ml
235ml
Pantene
Pro-V Natural Curls Nourishing Hair Cream with Coconut Oil Styling & Heat Protection
£6.67
£2.84 per 100ml
Lee Stafford
Heat Protection Shine Mist200 ml
£9.99
30ml
Matrix
Food For Soft Multi-Use Hair Oil
£14.40
£48.00 per 100ml
John Frieda
Frizz Ease Dream Curls Nourishing Creme-Oil for Wavy & Curly Hair
£2.25
Cosrx
Peptide-132 Bonding Oil Serum
£5.75
200ml
Aussie
Core Bouncy Curls Conditioner
£3.50
£1.75 per 100ml