Today's Deals
Help Guides
Download App
Garnier
Ultimate Blends Hair Honey Repairing Serum
115ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£6.49
£5.64 per 100ml
VISIT
Superdrug
£6.49
£5.64 per 100ml
VISIT
Ebay
£9.34
£8.12 per 100ml
VISIT
Boots
£9.99
£8.69 per 100ml
VISIT
Tesco
£10.00
£8.70 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Boots
Anti Frizz Serum 50ml
£3.00
£6.00 per 100ml
Good to know
Hair treatment for dry damaged hair.
Instantly repairs hair and reduces split ends.
Makes hair up to 6X smoother.
Non-sticky and non-greasy hair repair serum.
Fights breakage and acts as a heat protectant.
Can be applied to damp or dry hair.
Style hair as usual after application.
see more
Reviews
4.7
209 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Garnier
340ml
Garnier
Ultimate Blends Honey Treasures Reconstructing Hair Remedy Mask
518
£3.34
£0.98 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Honey Treasures Strengthening Conditioner with Acacia Honey & Beeswax
426
£2.29
£0.57 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Honey Treasures Strengthening Shampoo with Acacia Honey & Beeswax
547
£2.29
£0.57 per 100ml
Related Products
30ml
Wella Professionals
Ultimate Smooth Miracle Oil Serum For Dry Dull & Frizzy Hair
30
£16.50
£55.00 per 100ml
100ml
Wella Professionals
Ultimate Smooth Miracle Oil Serum For Dry Dull & Frizzy Hair
341
£21.77
£21.77 per 100ml
Mielle
Pomegranate & Honey Curl Defining Mousse With Hold
£11.00
Iceland
Hot Honey Sticky Chicken Bites
£4.00
50ml
TYPEBEA
S1 Ultimate Styling Serum
1
£18.40
£36.80 per 100ml
250ml
Charles Worthington
Menoplex Repairing Conditioner250 ml
63
£9.95
£3.98 per 100ml
95ml
Wella Professionals
Ultimate Repair Night Hair Serum Lightweight Leave-In Treatment For Damaged
1,212
£30.10
£31.68 per 100ml
400g
Wasabi
Sticky Hot Honey Chicken with Rice
£5.00
£1.25 per 100g
50ml
Lancome
Genifique Ultimate Serum Set
£66.30
£132.60 per 100ml
350g
Myprotein
Sticky Honey Ginger & Sesame Chicken with Rice
£4.89
£1.40 per 100g
Related Searches
Garnier
Hair Serums
Hair Oils
Hair Treatments