Today's Deals
Help Guides
Download App
Bare by Vogue
Golden Shimmer Dry Oil
150ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£26.00
£17.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£19.49
Highest
£26.00
£26.00
Reviews
4.7
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bare by Vogue
30ml
Bare by Vogue
Face Tanning Serum Medium
8
£14.95
£49.83 per 100ml
100ml
Bare by Vogue
Liquid Body Illuminator
£9.99
£9.99 per 100ml
150ml
Bare by Vogue
Self Tan Foam Dark
5
£24.00
£16.00 per 100ml
150ml
Bare by Vogue
Self Tan Foam Medium
3
£24.00
£16.00 per 100ml
30ml
Bare by Vogue
Face Tanning Serum Dark
5
£26.00
£86.67 per 100ml
30ml
Bare by Vogue
Face Tanning Serum Light
5
£26.00
£86.67 per 100ml
125ml
Bare by Vogue
Face Tanning Mist Dark
1
£17.99
£14.39 per 100ml
125ml
Bare by Vogue
Face Tanning Mist Light
6
£18.00
£14.40 per 100ml
150ml
Bare by Vogue
Self Tan Lotion Dark
5
£24.00
£16.00 per 100ml
200ml
Bare by Vogue
Express Tan Removal Gel200 ml
10
£18.00
£9.00 per 100ml
Related Products
250ml
Hawaiian Tropic
Golden Paradise Shimmer Edition
25
£10.09
£4.04 per 100ml
200ml
Malibu
Dry Oil Shimmer Gel With Watermelon SPF15
£4.99
£2.50 per 100ml
100ml
Solait
Shimmer Oil
13
£6.00
£6.00 per 100ml
50ml
17.
Shimmer Body Oil
1
£4.00
£8.00 per 100ml
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Party
£4.50
4g
Rimmel
London Lasting Finish Lipstick Golden Shimmer 901 Golden Dust
1,371
£5.49
each
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Disco
£3.60
150ml
Q+A
Vitamin C Shimmer Body Oil
118
£12.00
£8.00 per 100ml
Revolution
Pout Lip Oil Holographic Shimmer
105
£5.24
WHITE FOX
Lip Combo Oil And Shimmer
£14.50