Today's Deals
Help Guides
Download App
Solait
Shimmer Oil
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£6.00
£6.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Solait prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.00
Usually
£6.00
£6.00
Good to know
Provides even, golden shimmer
Lightweight formula
Adds touch of glam to look
Reviews
4.7
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Solait
200ml
Solait
Shimmering Oil Spray SPF20
£6.00
£3.00 per 100ml
Solait
Padlock Set of 2
3
£5.00
Solait
Combination Padlock
25
£5.00
Solait
Luggage Tag Set of 2 Colours Pink Blue or Green
3
£4.00
Solait
Earplugs & Eye Mask Set
6
£5.00
Solait
Travel Neck Pillow
£10.00
Solait
Face Sun Cream Fluid SPF30
45
£4.00
Solait
Inflatable Neck Pillow
£5.00
Solait
Cotton Unicorn Print Zip Hoodie 6-7 Years Navy
6
£3.50
Solait
Novelty Luggage Tag
2
£3.50
Related Products
50ml
17.
Shimmer Body Oil
1
£4.00
£8.00 per 100ml
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Party
£4.50
150ml
Bare by Vogue
Golden Shimmer Dry Oil
3
£26.00
£17.33 per 100ml
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Disco
£3.60
150ml
Q+A
Vitamin C Shimmer Body Oil
118
£12.00
£8.00 per 100ml
Revolution
Pout Lip Oil Holographic Shimmer
105
£5.24
WHITE FOX
Lip Combo Oil And Shimmer
£14.50
150ml
Palmer's
Tahitian Vanilla Shimmer Gel Oil
£11.99
£7.99 per 100ml
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Diva
£4.20
MCoBeauty
Lip Shimmer Hydrating Oil Retro
£3.60
Related Searches
Solait
Oils
Lotions
Body Oils
Sprays