Today's Deals
Help Guides
Download App
Baxters
Sweet & Crunchy Sliced Gherkins
540g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Baxters
Whole Gherkins
500g
VIEW
Baxters
Whole Gherkins
VIEW
Baxters
Crunchy Sweet Silverskin
440g
VIEW
Baxters
Sliced Beetroot
567g
VIEW
Today's Price
See how Baxters prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£3.00
Highest
£3.25
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Sliced Gherkins 480g
£2.20
£0.46 per 100g
Asda
Sliced Pickled Gherkins 480g
£2.20
£0.46 per 100g
Morrisons
Crinkle Cut Gherkins 350g
£1.50
£0.43 per 100g
Sainsbury's
Sliced Gherkins in Vinegar (180g*) 340g
£1.55
£0.46 per 100g
Waitrose
Waitrose Cocktail Gherkins
£1.35
see more
Good to know
Pickled Gherkins
Spirit Vinegar
Dill
Ginger
Cinnamon
see more
Reviews
5.0
9 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Baxters
Gherkins
Pickles