Today's Deals
Help Guides
Download App
Ben & Jerry's
Cookie Dough Ice Cream Sticks
65ml
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.00
£1.92 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ben & Jerry's
68ml
4
Ben & Jerry's
Cookie Dough Ice Cream Sandwich
£3.50
£1.29 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
65ml
4
Ben & Jerry's
Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Sticks
£5.00
£1.92 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Strawberry Doughnut-eee Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
427ml
Ben & Jerry's
Sundae Brookies & Cream Ice Cream Tub
£5.74
£1.34 per 100ml
427ml
Ben & Jerry's
Sundae Ice Cream Tub Marshmallow & S'more
£5.74
£1.34 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Half Baked Chocolate & Vanilla Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Caramel Chew Chew Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
427ml
Ben & Jerry's
Sundae Oh My Banoffee Pie! Ice Cream Tub
£3.75
£0.88 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Churrifically Churros-y Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
Related Products
472ml
GIANNI'S
Cookie Dough Ice Cream
£2.29
£0.49 per 100ml
GIANNI'S
Cookie Dough Ice Cream
£1.99
Iceland
Cookie Dough Ice Cream
£2.65
Morrisons
Cookie Dough Ice Cream
£2.75
460ml
Halo Top
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream
£3.75
£0.82 per 100ml
480ml
Applied Nutrition
High Protein Cookie Dough Ice Cream
£4.00
£0.83 per 100ml
Booja Booja
Booja-Booja Cookie Dough Ice Cream
£5.65
500ml
Morrisons
Non-Dairy Cookie Dough Ice Cream
£2.99
£0.60 per 100ml
Magnum
Blueberry Cookie Ice Cream Sticks
£4.25
90ml
4
Oreo
4 Ice Cream Sticks with Oreo Cookie Pieces
£3.50
£0.97 per 100ml
Related Searches
Ben & Jerry's