Today's Deals
Help Guides
Download App
Ben & Jerry's
Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Sticks
65ml
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£5.00
£1.92 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ben & Jerry's
65ml
4
Ben & Jerry's
Cookie Dough Ice Cream Sticks
£5.00
£1.92 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Half Baked Chocolate & Vanilla Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Non Dairy Chocolate Fudge Brownie Ice Cream
£5.95
£1.28 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Caramel Brownie Party Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
68ml
4
Ben & Jerry's
Cookie Dough Ice Cream Sandwich
£3.50
£1.29 per 100ml
465ml
Ben & Jerry's
Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
Ben & Jerry's
Bohemian Raspberry Non Dairy Vegan Ice Cream Tub
£5.95
465ml
Ben & Jerry's
Caramel Chew Chew Ice Cream Tub
£3.75
£0.81 per 100ml
427ml
Ben & Jerry's
Sundae Ice Cream Tub Marshmallow & S'more
£5.74
£1.34 per 100ml
Related Products
425ml
Tesco
Fully Loaded Choco Fudge Brownie Ice Cream
£3.00
£0.71 per 100ml
30g
6
Little Moons
Chocolate Fudge Mochi Ice Cream
£5.00
£2.78 per 100g
420ml
Haagen-Dazs
Chocolate Brownie Ice Cream
£3.95
£0.94 per 100ml
GIANNI'S
Chocolate Brownie Ice Cream
£1.99
Morrisons
Chocolate Brownie Ice Cream
£2.75
10
Thorntons
Choc Fudge Brownie Bites
£2.10
£0.21 each
90ml
4
Feast
Chocolate & Hazelnut Ice Cream Sticks
£2.00
£0.56 per 100ml
100ml
3
Magnum
Classic Chocolate Ice Cream Sticks 3x100
£2.00
£0.67 per 100ml
55ml
4
Kinder
Chocolate Ice Cream Sticks
£3.00
£1.36 per 100ml
55g
Huel
Chocolate Fudge Brownie Complete Nutrition Bar
£2.50
£4.55 per 100g
Related Searches
Ben & Jerry's