Today's Deals
Help Guides
Download App
Blue Dragon
Sweet & Sour Chicken Noodles
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Blue Dragon
Chinese Sweet & Sour Chicken with Egg Rice Ready Meal
400g
VIEW
Blue Dragon
Sweet & Sour Stir Fry Sauce
120g
VIEW
Blue Dragon
Japanese Teriyaki Chicken with Noodles Ready Meal
400g
VIEW
Blue Dragon
Wok Ready Medium Noodles
300g
VIEW
Today's Price
See how Blue Dragon prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£14.97
Highest
£19.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
Tesco
Singapore Noodles 350g
£3.90
£1.11 per 100g
Sainsbury's
Chicken Chow Mein Ready Meal 400g
£3.75
£0.94 per 100g
Asda
Chicken Chow Mein
£2.00
Morrisons
Chicken Chow Mein
£2.00
Iceland
Hoisin Shredded Duck Noodles Stir Fry 750g
£4.60
£0.61 per 100g
see more
Good to know
Cooked chicken breast pieces
Sweet and sour sauce
Pineapple
Cooked noodles
Sliced red pepper
Carrot
Spring onion
see more
Reviews
4.3
37 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Blue Dragon
Chickens
Noodles
Sauces
Stir Fries