Today's Deals
Help Guides
Download App
Bold
Gel Midsummer
1056ml, 32w
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£5.49
£0.52 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bold
Bold
2In1 Pods Midsummer
£12.49
£0.25 each
Bold
Stain Remover and Lenor Softener Midsummer Memories Sunset Blossom 30 washes
£9.00
Bold
Built in Stain Remover Midsummer Memories Sunset Blossom Mrs Hinch's Limited Edition 45 washes
£8.50
64w, 1056ml
Bold
Laundry Detergent Gel 64 Washes
£9.75
1056ml, 32w
Bold
Gel Spring
£5.49
£0.52 per 100ml
1056ml, 32w
Bold
Gel Gold Orchid
£5.49
£0.52 per 100ml
858ml
Bold
Laundry Detergent Gel 26 Washes
£5.00
£0.58 per 100ml
858ml
Bold
Laundry Detergent Gel 26 Washes
£6.48
£0.76 per 100ml
1.32l
Bold
Laundry Detergent Gel 40 Washes
£6.50
£0.49 per 100ml
64w, 1056ml
Bold
Gel Gold Orchid
£9.75
Related Products
899ml, 29w
Lenor
Midsummer
£1.89
£0.21 per 100ml
742ml, 105w
Lenor
Outdoorable Midsummer
£5.49
£0.74 per 100ml
500ml
Viakal
Spray Midsummer
£2.75
£0.55 per 100ml
650ml
Fairy
Skip The Soak Midsummer
£3.69
£0.57 per 100ml
Flash
Dust Magnet Refill Midsummer
£5.49
£0.61 each
185ml
Febreze
Air Mist Mrs Hinch's Limited Edition Midsummer Memories
£2.50
£1.35 per 100ml
495g
Comfort
Lenor Scent Booster Midsummer
£7.49
£1.51 per 100g
Yankee Candle
Yankee Signature Tumbler Midsummer Night Candle
£2.70
30ml
Lumene
Nordic-C Midsummer Glow Self-tan drops
£25.90
£86.33 per 100ml
Febreze
Bathroom Mrs Hinch's Limited Edition Midsummer Memories
£2.75
Related Searches
Bold