Today's Deals
Help Guides
Download App
Bold
Gel Gold Orchid
1056ml, 32w
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£5.49
£0.52 per 100ml
VISIT
Amazon
£13.93
£1.32 per 100ml
VISIT
Ebay
£13.99
£1.32 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Bold prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.85
Highest
£5.49
£5.49
Sizes
2 x 64w, 1056ml
£9.75
1056ml, 32w
Cheapest
£5.49
£0.52 per 100ml
Good to know
Liquid laundry detergent
32 washes
Brilliant clean and stain removal
Built-in Lenor freshness
Gold orchid scent
Elegant fragrance
Bottle design allows precise dosing
Easy to use
Can be used for pre-treatment of tough stains
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bold
1320ml
Bold
Washing Liquid Gel Gold Orchid 40 Washes
£6.50
£0.49 per 100ml
Bold
Washing Liquid Gel Gold Orchid 26 Washes
£6.50
985g
Bold
PODS Washing Liquid Capsules 50 Washes
£12.24
£1.24 per 100g
1056ml, 32w
Bold
Gel Midsummer
£5.49
£0.52 per 100ml
64w, 1056ml
Bold
Laundry Detergent Gel 64 Washes
£9.75
1056ml, 32w
Bold
Gel Spring
£5.49
£0.52 per 100ml
858ml
Bold
Laundry Detergent Gel 26 Washes
£5.00
£0.58 per 100ml
858ml
Bold
Laundry Detergent Gel 26 Washes
£6.48
£0.76 per 100ml
1056l
Bold
Gel Woodland 32 Washes
£5.49
each
1.32l
Bold
Laundry Detergent Gel 40 Washes
£6.50
£0.49 per 100ml
Related Products
Lenor
Gold Orchid Fabric Conditioner 48 Washes
£5.00
Lenor
Base 37 Washes Gold Orchid Fabric Conditioner
£2.50
Lenor
Gold Orchid Fabric Conditioner
£3.00
425g
Lenor
In-Wash Scent Booster Gold Orchid
£7.98
£1.88 per 100g
185ml
Febreze
Gold Orchid Air Freshener Spray
£2.50
£1.35 per 100ml
735g
Lenor
Scent Booster Gold Orchid
£9.95
£1.35 per 100g
275g
Lenor
Gold Orchid Beads Scent Boosters
£5.00
£1.82 per 100g
137g
Lenor
Base Gold Orchid Scent Booster
£2.98
£2.18 per 100g
495g
Lenor
Scent Booster Gold Orchid
£7.99
£1.61 per 100g
2.635l
Lenor
Base 85 Washes Gold Orchid Fabric Conditioner
£5.25
£0.20 per 100ml
Related Searches
Bold