Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Dairy Milk Caramel Trifle
550g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£0.73 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cadbury prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.30
Usually
£3.50
Highest
£4.00
£4.00
Sizes
2 x 90g
Cheapest
£2.00
£1.11 per 100g
550g
Best Value
£3.75
£0.68 per 100g
550g
£4.00
£0.73 per 100g
Good to know
Layered dessert
Cadbury Dairy milk chocolate mousse
Sponge
Smooth caramel flavour dessert
Stabilised whipped cream
Milk chocolate curls
see more
Reviews
4.7
13 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"I love this trifle! As a huge Cadbury caramel lover this trifle is amazing! It tastes gorgeous and the combination of flavours is great"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
90g
Cadbury
Dairy Milk Layers of Joy Chocolate Trifle
127
£1.50
£0.83 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Caramel Chocolate Dessert
80
£2.00
£0.83 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Mousse
2
£2.00
£0.83 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Pots of Joy Desserts
36
£1.00
75g
Cadbury
Limited Edition Crunchie Twin Pot
12
£1.00
£1.33 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
88
£2.00
£0.83 per 100g
75g
Cadbury
Dairy Milk Buttons Twin Pot Chocolate Dessert
159
£1.00
£1.33 per 100g
350g
Cadbury
Dairy Milk Big Pots of Joy Chocolate Dessert
236
£2.00
£0.57 per 100g
75g
Cadbury
Dairy Milk Dessert with Freddo
£3.75
£1.25 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
59
£1.00
£0.83 per 100g
Related Products
100g
Galaxy
Vegan Salted Caramel Chocolate Bar
11
£2.25
£2.25 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Biscuit
23
£2.75
£1.53 per 100g
40g
Galaxy
Vegan Salted Caramel
12
£1.00
£2.50 per 100g
125g
Alpro
Creamy Caramel Dairy Free Vegan Soya Dessert
73
£1.85
£0.37 per 100g
47g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt
8
£1.35
£2.87 per 100g
90g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt
14
£2.25
£2.50 per 100g
135g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
3
£1.49
£1.10 per 100g
41.6g
Rolo
Milk Chocolate & Caramel Multipack Bars
26
£1.00
£0.60 per 100g
120g
Forest Feast
Salted Caramel Milk Chocolate Almonds
15
£3.15
£2.63 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Fairtrade Milk Chocolate Caramel Sea Salt Bar
89
£2.75
£1.53 per 100g
Related Searches
Cadbury