Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Dairy Milk Oreo Chocolate Pieces Sharing Dessert
345g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£3.00
£0.87 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£1.01 per 100g
£3 NECTAR
VISIT
Tesco
£3.50
£1.01 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
345g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Dessert with Twirl Pieces
£3.00
£0.87 per 100g
75g
Cadbury
Dairy Milk Buttons Twin Pot Chocolate Dessert
£1.00
£1.33 per 100g
350g
Cadbury
Dairy Milk Big Pots of Joy Chocolate Dessert
£2.00
£0.57 per 100g
75g
Cadbury
Limited Edition Mini Eggs with Milk Chocolate Dessert
£3.00
£1.00 per 100g
75g
Cadbury
Limited Edition Crunchie Twin Pot
£1.00
£1.33 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
£1.00
£0.83 per 100g
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Caramel Chocolate Dessert
£2.00
£0.83 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Pots of Joy Desserts
£1.00
60g
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
£2.00
£0.83 per 100g
75g
Cadbury
Flake Milk Chocolate Dessert
£1.00
£1.33 per 100g
Related Products
Rolo
Nestle Rolo Milk Chocolate & Toffee Dessert Delicious
£1.25
90g, 360g
Muller
Light Dessert Milk Chocolate
£1.43
£0.40 per 100g
65g
Yorkie
Milk Chocolate Dessert
£2.00
£1.54 per 100g
480ml
Oreo
Vanilla Flavour Ice Cream with Oreo Biscuit Pieces
£4.00
£0.83 per 100ml
100g
Ritter Sport
Butter Biscuit Milk Chocolate Bar
£1.90
£1.90 per 100g
100g
Iceland
Yoplait KPOP Chocolate Dairy Dessert Pots
£1.50
£0.38 per 100g
150g
Lindahls
Kvarg Stracciatella Protein Yogurt with Chocolate Pieces
£1.00
£0.67 per 100g
500g
Celebrations
Milk Chocolate & Biscuit Bars Sharing Tub
£6.50
£1.30 per 100g
Iceland
Chocolate Desserts
£1.70
Aero
Dairy Chocolate Snack Desserts
£2.00
Related Searches
Cadbury