Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Yorkie Milk Chocolate Dessert
65g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£1.54 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
Iceland
£2.00
£1.54 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Tesco
Belgian Chocolate Mousse 100g
£1.15
£1.15 per 100g
Sainsbury's
Chocolate Mousse 55g
£1.15
£0.35 per 100g
Iceland
Chocolate Mousse
£1.60
Asda
Chocolate Sundae 125g
£1.50
£1.20 per 100g
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
see more
Reviews
2.4
8 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
75g
Cadbury
Flake Milk Chocolate Dessert
170
£1.00
£1.33 per 100g
75g
Cadbury
Dairy Milk Buttons Twin Pot Chocolate Dessert
159
£1.00
£1.33 per 100g
Rolo
Nestle Rolo Milk Chocolate & Toffee Dessert Delicious
78
£1.98
350g
Cadbury
Dairy Milk Big Pots of Joy Chocolate Dessert
236
£2.00
£0.57 per 100g
60g
2
Cadbury
Dairy Milk Pots of Joy Chocolate Dessert
59
£1.00
£0.83 per 100g
Cadbury
Limited Edition Mini Eggs with Milk Chocolate Dessert
56
£3.00
345g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Dessert with Twirl Pieces
1
£3.00
£0.87 per 100g
75g
Cadbury
Limited Edition Crunchie Twin Pot
12
£1.00
£1.33 per 100g
46g
Nescafe
Nestle Yorkie Milk Bar
20
£1.00
£2.17 per 100g
345g
Cadbury
Dairy Milk Oreo Chocolate Pieces Sharing Dessert
£3.00
£0.87 per 100g
Related Searches
Iceland
Chocolates
Chocolate Mousses
Desserts
Puddings