Today's Deals
Help Guides
Download App
Yorkie
Duo Pretzel
66g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.30
£1.97 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.30
£1.97 per 100g
VISIT
Tesco
£1.30
£1.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yorkie
Yorkie
Brownie Duo
£1.30
66g
Yorkie
Raisin & Biscuit Duo
£1.30
£1.97 per 100g
46g
Yorkie
Milk Bar Multipack
£1.65
£1.20 per 100g
72g
Yorkie
Duo Chocolate Bar
£1.30
£1.81 per 100g
46g
Yorkie
Nestle Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar Multipack
£2.00
£1.45 per 100g
Related Products
340g
Toblerone
Crispy Caramel
£7.00
£2.06 per 100g
135g
Galaxy
Salted Caramel & Milk Chocolate
£1.95
£1.44 per 100g
38g
Lindt
Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar
£1.35
£3.55 per 100g
120g
Cadbury
Dairy Milk Salted Caramel Chocolate Bar
£1.50
£1.25 per 100g
100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar
£2.00
£2.00 per 100g
90g
Tony's Chocolonely
Everything Bar
£2.25
£2.50 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Everything Bar
£2.75
£1.53 per 100g
99g
Kit Kat
KitKat Salted Caramel Chocolate Sharing Bar
£1.25
£1.26 per 100g
135g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
£1.49
£1.10 per 100g
330ml
Muller
Limited Edition Frijj Salted Caramel Frappe Flavour Milkshake
£1.50
£0.45 per 100ml
Related Searches
Yorkie