Today's Deals
Help Guides
Download App
Tony's Chocolonely
Everything Bar
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.75
£1.53 per 100g
VISIT
Tesco
£4.00
£2.22 per 100g
£2.75 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£4.00
£2.22 per 100g
VISIT
Co-op
£4.95
£2.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
90g
Cheapest
£2.25
£2.50 per 100g
90g
£2.25
£2.50 per 100g
180g
Best Value
£2.75
£1.53 per 100g
180g
£2.75
£1.53 per 100g
Good to know
Milk chocolate with pieces of caramel, almond, pretzel, nougat, and sea salt.
Check the inside of this wrapper!
Reviews
4.8
19 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tony's Chocolonely
180g
Tony's Chocolonely
Fairtrade Milk Chocolate Caramel Sea Salt Bar
89
£2.75
£1.53 per 100g
90g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt
14
£2.25
£2.50 per 100g
47g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt
8
£1.35
£2.87 per 100g
100g
Tony's Chocolonely
Littl' Bits Milk Caramel Sea Salt & Biscuit Mix
14
£2.85
£2.85 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Caramel Milk Rice Crispy
7
£2.75
£1.53 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate
78
£2.75
£1.53 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Creamy Hazelnut Crunch
34
£2.75
£1.53 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Chip Cookie
13
£2.75
£1.53 per 100g
Tony's Chocolonely
Easter Eggs Assortment Box
16
£4.50
180g
Tony's Chocolonely
Fairtrade Dark Milk Chocolate Pretzel Toffee 42% Chocolate Bar
13
£4.00
£2.22 per 100g
Related Products
360g
Toblerone
Fruit Nut
1
£4.75
£1.32 per 100g
100g
Lindt
Excellence Dark Caramel & Sea Salt Chocolate Bar
229
£3.48
£3.48 per 100g
66g
Yorkie
Duo Pretzel
£1.30
£1.97 per 100g
120g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Chocolate Bar
109
£1.45
£1.21 per 100g
40g
Kind
Caramel Almond & Sea Salt Snack Bar
96
£1.60
£4.00 per 100g
180g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Chocolate Bar
141
£2.00
£1.11 per 100g
120g
Cadbury
Dairy Milk Salted Caramel Chocolate Bar
186
£1.50
£1.25 per 100g
360g
Toblerone
Gold Chocolate Bar
2
£7.00
£1.94 per 100g
Tesco
Pretzel & Salt Loaded Milk Chocolate
34
£2.30
200g
Cadbury
Dairy Milk &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar
118
£2.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Tony's Chocolonely