Today's Deals
Help Guides
Download App
Wonka
Purplypurple Caramel Flavour Milk Chocolate Bar
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£2.78 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£3.89 per 100g
£3 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wonka
90g
Wonka
Oompa Loompa
£4.00
£4.44 per 100g
174g
Wonka
Magic Hats 18 chocolates
£6.00
£3.45 per 100g
Related Products
135g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
£1.49
£1.10 per 100g
135g
Galaxy
Salted Caramel & Milk Chocolate
£1.95
£1.44 per 100g
180g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Block Sharing Bar
£2.25
£1.25 per 100g
100g
Galaxy
Milk Chocolate Bar
£1.65
£1.65 per 100g
114g
Galaxy
Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar
£1.94
£1.70 per 100g
280g
Cadbury
Dairy Milk Large Block
£3.65
£1.30 per 100g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian
£2.50
38g
Lindt
Lindor Salted Caramel Milk Chocolate Bar
£1.35
£3.55 per 100g
360g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Large Sharing Block Bar Vegetarian
£4.22
£1.17 per 100g
120g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Chocolate Bar
£1.45
£1.21 per 100g