Today's Deals
Help Guides
Download App
Galaxy
Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar
114g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.94
£1.70 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.95
£1.71 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.45
£2.15 per 100g
VISIT
Tesco
£2.45
£2.15 per 100g
VISIT
Ebay
£3.09
£2.91
£2.71 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Galaxy prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.94
Usually
£2.45
£1.94
Supermarket Alternatives
Tesco
Biscuit & Raisin Loaded Milk Chocolate
£2.30
Waitrose
No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate
£3.00
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate with Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Asda
Free From by Choc Orange Bar
£2.35
Sainsbury's
Free From Chocolate Bar 35g
£0.70
£2.00 per 100g
see more
Good to know
Creamy chocolate with cookie pieces
Suitable for vegetarians
Kosher
100% responsibly sourced cocoa
Rainforest Alliance Certified cocoa
see more
Reviews
5.0
12 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Galaxy
135g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
3
£1.49
£1.10 per 100g
135g
Galaxy
Salted Caramel & Milk Chocolate
4
£1.95
£1.44 per 100g
100g
Galaxy
Milk Chocolate Bar
2
£1.65
£1.65 per 100g
360g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Large Sharing Block Bar Vegetarian
8
£4.22
£1.17 per 100g
118g
Galaxy
Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag
37
£1.69
£1.43 per 100g
42g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Bars Multipack
62
£1.98
£1.18 per 100g
42g
Galaxy
Smooth Milk
54
£1.20
£2.86 per 100g
195g
Galaxy
Minstrels Milk Chocolate Buttons Sharing Pouch Bag
32
£2.50
£1.28 per 100g
160g
Galaxy
Cinnamon Swirl Milk Chocolate
4
£3.00
£1.88 per 100g
33g
Galaxy
Ripple Milk Chocolate Snack Bar
6
£1.20
£3.64 per 100g
Related Products
90g
Green & Black's Organic
Milk Chocolate 37% Cocoa Bar
37
£3.45
£3.83 per 100g
Maltesers
Teasers Milk & Honeycomb Block Bar Large Block
19
£1.95
180g
Tony's Chocolonely
Milk Pecan Caramel Crunch
23
£2.75
£1.53 per 100g
46g
Yorkie
Nestle Yorkie Raisin & Biscuit Milk Chocolate Bar Multipack
29
£2.00
£1.45 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Biscuit
23
£2.75
£1.53 per 100g
64g
Kit Kat
Nestle Kit Kat Chunky Duo Chocolate Bar
21
£1.10
£1.72 per 100g
90g
Milkybar
White Chocolate Sharing Block Bar
34
£1.25
£1.39 per 100g
90g
Terry's
Chocolate Orange Milk Bar
30
£1.25
£1.39 per 100g
180g
Tony's Chocolonely
Milk Chocolate Chip Cookie
13
£2.75
£1.53 per 100g
110g
Cadbury
Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar
153
£1.50
£1.36 per 100g
Related Searches
Galaxy
Chocolates
Milk Chocolates
Chocolate Bars
Desserts