Today's Deals
Help Guides
Download App
Wonka
Oompa Loompa
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.00
£4.44 per 100g
VISIT
Tesco
£4.50
£5.00 per 100g
£4 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wonka
174g
Wonka
Magic Hats 18 chocolates
£6.00
£3.45 per 100g
90g
Wonka
Purplypurple Caramel Flavour Milk Chocolate Bar
£2.50
£2.78 per 100g
Related Products
110g
Maltesers
Milk & Honeycomb Gift Box of Chocolates
£1.75
£1.59 per 100g
Dairy Box
Milk Chocolate Box
£2.50
Cadbury
Dairy Box Milk Chocolate Box
£3.00
310g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Gift Box of Chocolates Fairtrade
£5.00
£1.61 per 100g
180g
Toblerone
Truffles Box
£6.00
£3.33 per 100g
200g
Lindt
Lindor Milk Chocolate Truffles
£5.50
£2.75 per 100g
Celebrations
Milk Chocolate Gift Box
£2.50
336g
Maltesers
Truffles Milk Chocolate Gift Box Large
£10.00
£2.98 per 100g
385g
Celebrations
Milk Chocolate Centerpiece Box Chocolate & Biscuit Bars
£7.55
£1.96 per 100g
199g
After Eight
Mint & Dark Chocolate Collection Box
£4.00
£2.01 per 100g