Today's Deals
Help Guides
Download App
Wonka
Magic Hats 18 chocolates
174g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£6.00
£3.45 per 100g
VISIT
Tesco
£7.50
£4.31 per 100g
£6.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
348g
Nestle
Black Magic Dark Chocolate Boxed Chocolates
£7.00
£2.01 per 100g
Nestle
Black Magic Dark Chocolate Box
£8.00
305g
Guylian
27 x Belgian Classics Assortment Chocolates
£12.00
£3.93 per 100g
Maybe Baby
Hats
£4.25
£1.42 each
120g
Kinder
18 Mini Chocolate
£2.75
£2.29 per 100g
178g
Ferrero
Collection Experience
£8.00
£4.49 per 100g
George Home
Party Hats
£1.25
375g
Guylian
33 x The Original Seashells Chocolates with Hazelnut Praline Filling
£11.00
£2.93 per 100g
Sainsbury's
18 x Rocky Road Mini Bites
£3.00
Premier Deli
18 x Pork Breakfast Sausage Slices
£1.30