Today's Deals
Help Guides
Download App
Snickers
Large Selection Chocolate Gift Box
184.5g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£2.17 per 100g
£2.95 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£4.50
£2.44 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Snickers
40g
Snickers
Milk Chocolate Bar
£1.20
£3.00 per 100g
Snickers
Milk Chocolate Easter Egg
£7.00
34.5g
Snickers
Peanut Milk Chocolate Bars Multipack
£4.50
£1.09 per 100g
40g
Snickers
Peanut Multipack Chocolate Bars
£1.90
£1.19 per 100g
57g
Snickers
Milk Chocolate Low Sugar Protein Bar
£2.80
£4.91 per 100g
Snickers
Chocolate Bars
£1.00
£0.25 each
48g
Snickers
Caramel Nougat Peanuts & Milk Chocolate Snack Bar
£1.20
£2.50 per 100g
54.75g
Snickers
Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar
£1.20
£2.19 per 100g
69g
Snickers
Duo
£1.09
£1.58 per 100g
34.5g
Snickers
Peanut Multipack Chocolate Bars
£2.75
£1.00 per 100g
Related Products
196g
Maltesers
& Friends Milk Chocolate Large Selection Box
£4.00
£2.04 per 100g
137g
M&M's
& Friends Milk Chocolate Medium Selection Box
£1.00
£0.73 per 100g
234g
Galaxy
Chocolate Large Christmas Selection Box
£1.00
£0.43 per 100g
336g
Maltesers
Truffles Milk Chocolate Gift Box Large
£10.00
£2.98 per 100g
M&M's
& Friends Medium Christmas Chocolate Selection Box
£3.50
300g
Celebrations
Milk Selection Box & Biscuit Bars
£3.75
£1.25 per 100g
Maltesers
& Friends Selection Box
£4.50
110g
Maltesers
Milk & Honeycomb Gift Box of Chocolates
£1.75
£1.59 per 100g
125g
Cadbury
Milk Chocolate Selection Box
£1.00
£0.80 per 100g
310g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Gift Box of Chocolates Fairtrade
£5.00
£1.61 per 100g
Related Searches
Snickers