Today's Deals
Help Guides
Download App
Skittles
& Friends Medium Selection Box
144g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.50
£2.43 per 100g
£2.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Skittles
137g
Skittles
Chewies Fruit Flavoured Sweets Pouch Bag
£0.99
£0.72 per 100g
45g
Skittles
Fruits Sweets Bag
£0.75
£1.67 per 100g
324g
Skittles
Vegan Fruit Flavoured Chewy Sweets Funsize Multipack
£2.50
£0.77 per 100g
Skittles
Crazy Sours Squishy Cloudz Fruit Flavoured Sweets Pouch Bag
£1.00
324g
Skittles
Fruit Darkside Fun Size (18Pack)
£3.00
£0.93 per 100g
Skittles
Giants Vegan Chewy Sour Sweets
£1.00
125g
Skittles
Giants Gooey Pouch
£0.99
£0.79 per 100g
Skittles
Citrus Sweets Pouch
£3.00
Skittles
Fruits
£0.99
Skittles
Starburst
£0.99
Related Products
137g
M&M's
& Friends Milk Chocolate Medium Selection Box
£1.00
£0.73 per 100g
M&M's
& Friends Medium Christmas Chocolate Selection Box
£3.50
Maltesers
& Friends Selection Box
£4.50
196g
Maltesers
& Friends Milk Chocolate Large Selection Box
£4.00
£2.04 per 100g
184.5g
Snickers
Large Selection Chocolate Gift Box
£4.00
£2.17 per 100g
Nestle
Medium Selection Box
£3.00
125g
Cadbury
Milk Chocolate Selection Box
£1.00
£0.80 per 100g
Cadbury
Chocolate Christmas Medium Selection Box
£2.50
Hello Kitty
& Friends Lunch Snack Box
£1.50
182g
Haribo
Selection Box
£1.00
£0.55 per 100g
Related Searches
Skittles