Today's Deals
Help Guides
Download App
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Block Bar Vegetarian
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.50
£1.35
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Galaxy prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.35
Usually
£3.85
£2.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Milk Chocolate Bar 200g
£2.00
£1.00 per 100g
Waitrose
No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate
£3.00
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Sainsbury's
Belgian Cooking Chocolate Milk 200g
£2.45
£1.23 per 100g
Asda
Free From by Choc Bar 35g
£0.66
£1.89 per 100g
Morrisons
52% Cocoa Rum & Raisin Flavour Dark Chocolate 100g
£2.40
£2.40 per 100g
see more
Good to know
Delicious and indulgent treat
Break, share and unwind
Perfect for sharing with friends and family
Suitable for vegetarians
Melt in your mouth
110g (Approx.)
see more
Reviews
4.5
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Galaxy
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Block Sharing Bar
6
£2.25
£1.25 per 100g
Galaxy
Milk Chocolate Bar
2
£1.65
£1.65 per 100g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Large Sharing Block Bar Vegetarian
8
£4.22
£1.17 per 100g
Galaxy
Smooth Caramel Milk Chocolate Sharing Block
3
£1.49
£1.10 per 100g
Galaxy
Cookie Crumble & Milk Chocolate Block Bar
12
£1.94
£1.70 per 100g
Galaxy
Salted Caramel & Milk Chocolate
4
£1.95
£1.44 per 100g
Galaxy
Smooth Milk Chocolate Bars Multipack
62
£1.98
£1.18 per 100g
Galaxy
Salted Caramel & Milk Chocolate Block Bar Vegetarian
£1.00
Galaxy
Smooth Milk
54
£1.20
£2.86 per 100g
Galaxy
Miniatures Pouch
2
£4.00
£1.54 per 100g
Related Products
Cadbury
Dairy Milk Large Block
£3.65
£1.30 per 100g
Green & Black's Organic
Milk Chocolate 37% Cocoa Bar
37
£3.45
£3.83 per 100g
Toblerone
Milk Chocolate Bar 100g
6
£2.00
£2.00 per 100g
Ferrero Rocher
Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Bar
34
£2.00
£2.22 per 100g
Milkybar
White Chocolate Sharing Block Bar
34
£1.25
£1.39 per 100g
Terry's
Chocolate Orange Milk Bar
30
£1.25
£1.39 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Fruit & Nut
1
£3.65
£1.30 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar Multipack
19
£3.00
£1.58 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
139
£3.00
£0.83 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Chocolate Bar
192
£1.45
£1.32 per 100g
Related Searches
Galaxy
Chocolates
Milk Chocolates
Chocolate Bars
Confectioneries