Today's Deals
Help Guides
Download App
Cadbury
Mini Puds Clipstrip
73g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£1.65
£2.26 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cadbury
73g
Cadbury
Puds Mini Chocolate Bag with Hazelnuts
£1.65
£2.26 per 100g
74g
Cadbury
Mini Snowballs Clipstrip
£1.65
£2.23 per 100g
35g
Cadbury
Chocolate Puds Single
£0.75
£2.14 per 100g
175g
Cadbury
Dairy Milk Christmas Chocolate Puds Multipack
£2.00
£0.23 per 100g
Cadbury
Chocolate Christmas Puds
£3.50
Cadbury
Mini Eggs
£1.00
74g
Cadbury
MINI SNOWBALLS
£1.85
£2.50 per 100g
Cadbury
Mini Egg
£5.75
110g
Cadbury
Dairy Milk Mini Snowballs Chocolate Bar
£1.50
£1.36 per 100g
Cadbury
5Pack Chocolate Mini Rolls Cakes
£2.48
£0.50 each
Related Products
95g
Aunty's
Delicious Caramelised Biscuit Steamed Puds
£1.50
£0.79 per 100g
Just Spices
Potato Seasoning sachet clipstrip
£0.75
Tetrosyl
T-Cut Scratch Magic Clipstrip
£8.50
Paw Patrol
Bruise Soother Gel Pack Clipstrip
£3.00
The Hungry Boar
Loaded BBQ Sticklers Filled Pork Sticks Clipstrip
£1.40
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Vanilla
£1.50
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Strawberry
£1.50
105g
Sour Patch Kids
Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets Clipstrip
£1.40
£1.33 per 100g
95g
Aunty's
Sticky Toffee Steamed Puds
£1.42
£0.75 per 100g
200g
Fray Bentos
Just Steak Pudding
£2.25
£1.13 per 100g
Related Searches
Cadbury