Today's Deals
Help Guides
Download App
Sour Patch Kids
Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets Clipstrip
105g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.40
£1.33 per 100g
£1.25 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sour Patch Kids
105g
Sour Patch Kids
Monster Heads Candy
£1.25
£1.19 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Watermelon Flavour Sweets
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Strawberry
£1.50
£1.25 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Peach Flavour Sweets
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Original Sweets Bag
£1.50
£1.25 per 100g
275g
Sour Patch Kids
Original Candy
£3.00
£1.09 per 100g
Sour Patch Kids
Fruit Flavour Gums
£4.50
120g
Sour Patch Kids
Paradise Twist Tropical Candy
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Blue Raspberry
£1.40
£1.17 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Original Gums
£1.40
£1.17 per 100g
Related Products
Hot Wheels
Monster Trucks 1 64 Assorted Assortment
£3.99
49g
Tic Tac
Fruit Adventure
£1.60
£0.03 per 100g
9g
Nescafe
2in1 Original
£1.00
£1.85 per 100g
Tommee Tippee
Digital Pen 2-in-1
£9.99
73g
Cadbury
Mini Puds Clipstrip
£1.65
£2.26 per 100g
Sportspower
2 In 1 Swing
£40.00
Hot Wheels
Monster Trucks 1:64 Assortment
£5.00
200ml
Nivea
2-in-1 Face Cleanser & Toner with Vitamin E
£4.59
£2.30 per 100ml
Hot Wheels
Monster Truck Twin Pack Demolition Doubles
£10.00
Clean Curls
2 In 1 Leave In & Curl
£12.49
Related Searches
Sour Patch Kids