Today's Deals
Help Guides
Download App
Carling
Original Lager Beer Cans
440ml
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.90
£0.28 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Carling prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.95
Highest
£4.90
£4.90
Sizes
4 x 440ml
£4.55
£0.26 per 100ml
4 x 440ml
£4.90
£0.28 per 100ml
4 x 440ml
Cheapest
£4.54
£0.26 per 100ml
4 x 568ml
£6.00
£0.26 per 100ml
10 x 440ml
Best Value
£8.50
£0.19 per 100ml
10 x 440ml
£11.00
£0.25 per 100ml
18 x 440ml
£15.95
£0.20 per 100ml
18 x 440ml
£15.99
£0.20 per 100ml
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Crown Lager 440ml
£2.30
£0.13 per 100ml
Asda
Pilsner 500ml
£4.14
£0.21 per 100ml
Reviews
4.3
30 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Carling
440ml
10
Carling
Black Label Premium Lager Beer Cans
38
£12.00
£0.27 per 100ml
568ml
4
Carling
Black Label Premium Lager British
34
£6.50
£0.29 per 100ml
18
Carling
Original Lager
£15.99
£0.89 each
660ml
Carling
Black Label Premium Lager British
39
£2.75
£0.42 per 100ml
Related Products
440ml
4
Heineken
Lager Beer Cans
137
£5.25
£0.30 per 100ml
440ml
15
Heineken
Premium Lager Beer Cans
214
£12.74
£0.19 per 100ml
440ml
4
Holsten Pils
Lager Beer 4x440 Cans
131
£5.00
£0.28 per 100ml
440ml
10
Budweiser
Lager Beer Cans 10x440 Limited Edition
96
£9.20
£0.21 per 100ml
568ml
4
Heineken
Premium Lager Beer Pint Cans 4x568
32
£6.77
£0.30 per 100ml
440ml
18
Coors
Lager
67
£10.00
£0.13 per 100ml
440ml
10
Coors
Lager Beer
24
£7.50
£0.17 per 100ml
440ml
4
Foster's
Lager Beer Cans 4x440
149
£4.00
£0.23 per 100ml
568ml
4
San Miguel
Premium Lager Beer
94
£6.50
£0.29 per 100ml
568ml
4
Carlsberg
Export Lager Beer
204
£5.25
£0.23 per 100ml
Related Searches
Carling
Beers
Lagers
Alcohols
Beer Cans