Today's Deals
Help Guides
Download App
Carolina Herrera
La Bomba Intensa Eau De Parfum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£77.25
£154.50 per 100ml
VISIT
Ebay
£89.48
£178.96 per 100ml
VISIT
Boots
£103.00
£206.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
30ml
£58.95
£196.50 per 100ml
50ml
£77.25
£154.50 per 100ml
80ml
Best Value
Cheapest
£36.98
£46.23 per 100ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Carolina Herrera
50ml
Carolina Herrera
La Bomba Eau De Parfum Gift Set
£103.00
£206.00 per 100ml
30ml
Carolina Herrera
La Bomba EDP
£50.25
£167.50 per 100ml
80ml
Carolina Herrera
Good Girl Eau De Parfum
£26.99
£33.74 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Very Good Girl Eau De Parfum
£71.81
£143.62 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
212 VIP Rose Eau De Parfum
£30.38
£60.76 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Good Girl Eau De Parfum
£59.99
£119.98 per 100ml
30ml
Carolina Herrera
Good Girl EDP Spray
£36.99
£123.30 per 100ml
100ml
Carolina Herrera
Bad Boy Eau De Parfum Elixir
£87.95
£87.95 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Good Girl Jasmine Absolute Eau De Parfum
£86.25
£172.50 per 100ml
50ml
Carolina Herrera
Bad Boy Elixir Eau De Parfum
£82.00
£164.00 per 100ml
Related Products
50ml
Jean Paul Gaultier
La Favorite Eau De Parfum
£74.99
£149.98 per 100ml
50ml
Jean Paul Gaultier
La Belle Eau de Parfum
£46.28
£92.56 per 100ml
Lancome
La Vie Est Belle Eau de Parfum
£35.00
Lancome
La Nuit Tresor Eau de Parfum
£36.00
50ml
Juicy Couture
Viva La Juicy Sucre Eau De Parfum
£59.00
£118.00 per 100ml
50ml
Guerlain
La Petite Robe Noire Eau De Parfum
£85.50
£171.00 per 100ml
50ml
Jean Paul Gaultier
La Belle Rosae Eau De Parfum
£79.99
£159.98 per 100ml
75ml
Guerlain
La Petite Robe Noire Eau De Parfum
£79.00
£105.33 per 100ml
30ml
Jean Paul Gaultier
La Belle Eau De Parfum
£45.23
£150.77 per 100ml
50ml
Lumira
La Primavera Eau De Parfum 1.7 Oz
£120.00
£240.00 per 100ml
Related Searches
Carolina Herrera