Today's Deals
Help Guides
Download App
Charlie Bigham's
Beef Massaman & Jasmine Rice
750g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£10.95
£1.46 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£10.95
£1.46 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.4
23 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Charlie Bigham's
750g
Charlie Bigham's
Korean Firecracker Chicken & Jasmine Rice
39
£7.96
£1.06 per 100g
750g
Charlie Bigham's
Sweet & Sour Pork with Jasmine Rice
37
£7.96
£1.06 per 100g
Charlie Bigham's
Beef Madras & Pilau Rice
1
£10.95
810g
Charlie Bigham's
Chicken Korma & Pilau Rice
88
£9.95
£1.23 per 100g
405g
Charlie Bigham's
Chicken Korma & Pilau Rice for 1
78
£6.50
£1.60 per 100g
Charlie Bigham's
Beef Bourguignon & Dauphinoise Potatoes for 2
93
£10.95
750g
Charlie Bigham's
Goan King Prawn Curry & Pilau Rice
3
£10.95
£1.46 per 100g
400g
Charlie Bigham's
Cauliflower Paneer Masala Dahl & Rice
2
£6.50
£1.63 per 100g
845g
Charlie Bigham's
Chicken Jalfrezi & Pilau Rice
103
£7.96
£0.94 per 100g
418g
Charlie Bigham's
Thai Red Chicken Curry & Fragrant Rice
197
£6.50
£1.56 per 100g
Related Products
400g
Tesco Finest
Chicken Massaman Curry with Jasmine rice
10
£3.50
£0.88 per 100g
250g
Tilda
Microwave Fragrant Jasmine Rice
29
£0.95
£0.38 per 100g
350g
Kitchen Joy
Sweet & Sour Chicken with Jasmine Rice
38
£2.00
£0.57 per 100g
500g
Tilda
Fragrant Jasmine Rice
28
£2.00
£0.40 per 100g
1kg
Tesco
Jasmine Rice
49
£3.20
£0.32 per 100g
Morrisons
Nourish Pulled Beef Chilli & Rice
8
£3.75
Waitrose Ltd
Plant Living Sweet & Sour Vegetables with Jasmine Rice
1
£4.30
250g
Tesco
Microwave Jasmine Rice
46
£0.70
£0.28 per 100g
500g
ASDA
Thai Jasmine Rice
24
£1.76
£0.35 per 100g
Merchant Gourmet
Tricolour Jasmine Rice
3
£2.00
Related Searches
Charlie Bigham's