Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chicken Massaman Curry with Jasmine rice
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.50
£0.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
1.6
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Thai Green Chicken Curry Coconut Jasmine Rice
36
£4.75
Tesco Finest
Thai Red Chicken Curry with Coconut Jasmin Rice
64
£4.75
Tesco Finest
Keralan Style Chicken Curry with Butter Cumin Rice
16
£4.75
Tesco Finest
Satay Chicken With Jasmine Rice
102
£4.75
400g
Tesco Finest
Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice
42
£3.50
£0.88 per 100g
770g
Tesco Finest
Chef's Collection Chicken Tikka Crown with a Tamarind & Date Chutney
£12.00
£1.56 per 100g
400g
Tesco Finest
Chicken Korma with Butter Cumin Rice
56
£4.75
£1.19 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Tikka Spiced Chicken Crown
3
£12.50
380g
Tesco Finest
Jewelled Chicken Biryani
54
£4.75
£1.25 per 100g
Tesco Finest
Firecracker Chicken with Jasmine Rice
12
£4.75
Related Products
750g
Charlie Bigham's
Beef Massaman & Jasmine Rice
23
£10.95
£1.46 per 100g
400g
Tesco
Thai Red Chicken Curry With Jasmine Rice
57
£3.75
£0.94 per 100g
400g
Royal
Chicken Panang Curry with Jasmine Rice & Vegetables
£4.00
£1.00 per 100g
350g
Kitchen Joy
Thai Red Chicken Aromatic Coconut Curry With Jasmine Rice
41
£2.00
£0.57 per 100g
Tesco
Coconut Chicken Curry & Jasmine Rice
85
£3.75
350g
Kitchen Joy
Chicken Panang Rich Coconut & Lime Curry with Jasmine Rice
85
£2.00
£0.57 per 100g
400g
Sainsbury's
Chicken Katsu Curry & Jasmine Rice
£2.50
£0.63 per 100g
Kitchen Joy
Thai Green Chicken Lemongrass & Coconut Curry With Rice
3
£2.75
Tesco
Thai Green Chicken Curry & Jasmine Rice
102
£3.75
400g
Morrisons
The Best Thai Red Chicken Curry With Jasmine Rice
£3.50
£0.88 per 100g
Related Searches
Tesco Finest