Today's Deals
Help Guides
Download App
Chicago Town
Fully Loaded Deep Dish Pepperoni Pizzas
155g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.55
£0.50 per 100g
2 FOR £2.50
VISIT
Asda
£1.75
£0.56 per 100g
VISIT
Co-op
£1.85
£0.60 per 100g
VISIT
Iceland
£2.01
£1.75
£0.65 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.25
£0.73 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.25
£0.73 per 100g
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Chicago Town prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.75
Highest
£5,767.00
£1.55
Supermarket Alternatives
Tesco
Cheese & Tomato 2 Pizzas
£3.10
Iceland
4 Mini Cheese & Tomato Pizzas
£2.50
Asda
4 Mini Pizzas Cheese & Tomato 89g, 356g
£2.60
£0.73 per 100g
Good to know
#4 in Mini Pizzas
Deep dish pizza base topped with tomato sauce, mozzarella and mini pepperoni
Raise the crust high and add signature tomato sauce
Loada mozzarella
New recipe scored higher on 7 out of 11 sensory attributes
60% of buyers preferred new recipe
Microwave 3 mins or oven cook in 22 mins
No artificial colours or hydrogenated fat
320g (approx.) 2 pack
see more
Reviews
4.8
425 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"Love them very handy for quick meal and very tasty"
"Very tasty just like you buy at a takeaway"
"Very nice with plenty of toppings and quick and easy to make in the microwave"
"Very tasty and very satisfying to eat"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Chicago Town
157g
2
Chicago Town
Fully Loaded Deep Dish Mega Meaty Pizza
10
£1.55
£0.49 per 100g
Chicago Town
Ultimate Pepperoni Deep Dish Pepp Extreme Pizza
51
£2.75
320g
Chicago Town
Tiger Crust Double Pepperoni Pizza
590
£3.50
£1.09 per 100g
148g
2
Chicago Town
Fully Loaded Deep Dish Four Cheese Pizzas
718
£1.55
£0.52 per 100g
125g
2
Chicago Town
Subs 2 Loaded SalamI
31
£2.00
£0.80 per 100g
645g
Chicago Town
Takeaway Large Stuffed Pepperoni Pizza Tomato Stuffed Crust Sauce
736
£3.00
£0.47 per 100g
635g
Chicago Town
Takeaway Tomato Stuffed Crust Honey BBQ Salami Pizza
437
£3.00
£0.47 per 100g
640g
Chicago Town
Takeaway Cheesy Stuffed Crust Pepperoni Large Pizza
493
£3.25
£0.51 per 100g
640g
Chicago Town
Takeaway BBQ Stuffed Magnifcent Meat Feast Pizza
9
£3.00
£0.47 per 100g
320g
2
Chicago Town
Deep Dish BBQ Chicken Pizza
£1.75
£0.27 per 100g
Related Products
234g
Iceland
9 Mini Deep Dish Pepperoni Pizzas
£2.88
£1.23 per 100g
532g
Goodfella's
Classic Crust Fully Loaded Pepperoni Pizza
15
£4.75
£0.89 per 100g
532g
Goodfella's
New York Style Fully Loaded Pepperoni Pizza
61
£4.75
£0.89 per 100g
150g
Wall's
Deep Dish Pepperoni Pizza Pie
7
£2.00
£1.33 per 100g
234g
Iceland
9 Mini Deep Dish Cheese Pizzas
£2.88
£1.23 per 100g
Greggs
2 Pepperoni Pizzas
£3.50
Morrisons
12 Cheese And Tomato Mini Deep Dish Pizzas
£2.50
CARLOS
Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza With Cheese & Pepperoni
£2.49
CARLOS
Takeaway Fully Loaded Meat Feast Pizza
£3.79
553g
Sainsbury's
Takeaway Fully Loaded American Hot Pizza
£3.50
£0.63 per 100g
Related Searches
Chicago Town
Mini Pizzas