Today's Deals
Help Guides
Download App
Chicken Tonight
Honey & Mustard Cooking Sauce
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.00
£0.40 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.10
£0.42 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.10
£0.42 per 100g
VISIT
Tesco
£2.10
£0.42 per 100g
VISIT
Iceland
£2.30
£2.55
£0.46 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Chicken Tonight prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.75
Highest
£2.10
£2.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Honey & Mustard Dressing 150ml
£1.30
£0.87 per 100ml
Tesco
Tomato Mascarpone Pasta Sauce 340g
£2.10
£0.62 per 100g
Waitrose
Waitrose Korma Sauce
£1.40
Asda
Hunter's Chicken Cooking Sauce 510g
£1.30
£0.25 per 100g
Morrisons
Rogan Josh Sauce 500g
£1.00
£0.20 per 100g
see more
Good to know
Tangy and sweet cooking sauce made with carrots, onions, Dijon mustard and honey
Suitable for vegetarians
Serves 4
Calories 132 per serving
Sugars 14.1g per serving
Fat 6.6g per serving
Saturates 1.6g per serving
Salt 1.59g per serving
see more
Reviews
2.5
34 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"Very little mustard or other flavours came through"
"This is far and away the tastiest of the Chicken Tonight series"
"Very sweet and almost no trace of mustard"
"Very strong and very vinegary so not to my taste"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Chicken Tonight
500g
Chicken Tonight
Rich & Creamy Mushroom Cooking Sauce
22
£2.00
£0.40 per 100g
500g
Chicken Tonight
Leek and Bacon One Pan Cooking Sauce
13
£2.10
£0.42 per 100g
500g
Chicken Tonight
Creamy White Wine Sauce
12
£1.75
£0.35 per 100g
500g
Chicken Tonight
Spanish Style One Pan Sauce
14
£2.00
£0.40 per 100g
Related Products
400g
Homepride
Red Wine Cooking Sauce Can
84
£2.95
£0.74 per 100g
400g
Homepride
White Wine & Cream Cooking Sauce
75
£2.95
£0.74 per 100g
235ml
Pizza Express
Honey Mustard Salad Dressing
46
£2.95
£1.26 per 100ml
Maille
Honey Mustard
21
£3.60
130g
Kettle
Honey Dijon Mustard Potato Chips
2
£1.65
£1.27 per 100g
TGI Fridays
4 Large Corn Dogs with Ketchup & Honey Mustard Sauce
41
£5.00
545g
Tesco
Slow Cooked Gammon Shanks Honey And Mustard
85
£6.90
£1.27 per 100g
400ml
Heinz
Mash Ups Mayomust Mayonnaise Mustard Sauce
58
£3.00
£0.75 per 100ml
130g
Graze
Colman's Honey Mustard Mixed Nuts
83
£2.25
£1.73 per 100g
250ml
ASDA
Honey & Mustard Dressing
36
£1.04
£0.42 per 100ml
Related Searches
Chicken Tonight
Sauces
Seasonings
Jars
Cases