Today's Deals
Help Guides
Download App
Chloe
Eau de Parfum for Her
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£59.49
£39.99
£118.98 per 100ml
VISIT
Superdrug
£98.00
£196.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£39.99
Usually
£45.83
Highest
£59.49
£59.49
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Asda
Unique Body Spray 150ml
£1.00
£0.67 per 100ml
Good to know
Fragrance Family: Floral
Fragrance notes: Lychee, Damescena Rose essence, Amber
Chlo Eau de Parfum captures the creative, confident individuality of the Chlo woman
Fresh and feminine fragrance
Classic rose ingeniously translated into a vibrant perfume, intimate and sensual
Head notes drift away to reveal the richer and more sensual side of the rose
Character of this unique rose accompanied by magnolia and lily of the valley, as well as subtle intimations of warm amber and elegant cedarwood
Fragrance enclosed in a modern, delicately pleated bottle adorned with a hand-tied ribbon
Chlo Signature fragrances are the perfect birthday gift or any occasion gift for her
Freedom, lightness and femininity: these are the principles on which Chlo was founded in Paris more than 60 years ago
see more
Reviews
4.5
1,543 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Chloe
50ml
Chloe
LEau de Parfum Lumineuse for Women
2,096
£54.29
£108.58 per 100ml
30ml
Chloe
LEau de Parfum Lumineuse for Women
2,017
£47.56
£158.53 per 100ml
75ml
Chloe
Nomade Eau de Parfum for Her
762
£52.95
£70.60 per 100ml
Chloe
Chlo Eau de Parfum for Her
1,706
£77.95
50ml
Chloe
Nomade Nuit dEgypte Eau de Parfum for Women
48
£50.95
£101.90 per 100ml
50ml
Chloe
Chloe Nomade Eau De Parfum
760
£43.73
£87.46 per 100ml
30ml
Chloe
Nomade Nuit dEgypte Eau de Parfum for Women
47
£36.51
£121.70 per 100ml
30ml
Chloe
Nomade Eau de Parfum for Her
756
£36.52
£121.73 per 100ml
100ml
Chloe
LEau de Parfum Lumineuse for Women
£75.40
£75.40 per 100ml
100ml
Chloe
LEau de Parfum Intense for Women
1,675
£93.95
£93.95 per 100ml
Related Products
30ml
Burberry
Her Eau de Parfum for Women
2,706
£50.09
£166.97 per 100ml
100ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
2,196
£43.99
£43.99 per 100ml
30ml
Burberry
Her Elixir De Parfum For Women
2,876
£49.99
£166.63 per 100ml
50ml
Narciso Rodriguez
For Her Eau De Parfum Intense
£54.95
£109.90 per 100ml
50ml
Tiffany
& Love For Her Eau De Parfum
427
£68.02
£136.04 per 100ml
50ml
Burberry
Her Intense Eau de Parfum
897
£59.90
£119.80 per 100ml
50ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
2,706
£54.99
£109.98 per 100ml
50ml
Narciso Rodriguez
for her Eau de Parfum
28
£48.95
£97.90 per 100ml
75ml
Estee Lauder
Beautiful Eau De Parfum Spray
4
£37.99
£50.65 per 100ml
100ml
Ann Summers
Tempted for Her Eau de Parfum
£18.00
£18.00 per 100ml
Related Searches
Chloe
Perfumes
Gift Sets
Sprays
Glass Containers