Today's Deals
Help Guides
Download App
Cofresh
London Mix
325g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.00
£0.31 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.35
£0.42 per 100g
VISIT
Tesco
£1.35
£0.42 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
Morrisons
£1.40
£0.43 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Cofresh prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.00
Highest
£1.35
£1.00
Sizes
Cofresh London Mix
Cheapest
£1.00
325g
£1.00
£0.31 per 100g
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Bombay Mix 200g
£1.65
£0.83 per 100g
Asda
6 Party Snacks 138g
£1.38
£1.00 per 100g
Waitrose
Waitrose Bombay Mix
£1.75
Tesco
Sour Cream & Chive Combo Mix
£1.60
Morrisons
Haldirams Nimbu Masala
£1.80
see more
Good to know
Noodles
Lentils
Peanuts
Exotic Spices
Reviews
3.5
29 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"These are meant to be plain and salty"
"Love this mix - perfect for me because I don't like anything too spicy"
"I love Bombay mix and other similar snacks and saw these"
"This is bombay mix without any seasoning at all"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Cofresh
325g
Cofresh
Bombay Mix
34
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Cofresh
Spicy Balti Mix
22
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Cofresh
Hot Bombay Mix Savoury Indian Snack
16
£1.00
£0.31 per 100g
200g
Cofresh
Luxury Bombay Mix
21
£1.70
£0.85 per 100g
325g
Cofresh
Gujarati Mix
18
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Cofresh
Cornflake Mix
18
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Cofresh
Sev Mamra
24
£1.00
£0.31 per 100g
200g
Cofresh
Bombay Mix Savoury Snack Special Edition
11
£1.20
£0.60 per 100g
325g
Cofresh
Thin Sev Savoury Indian Snack
13
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Cofresh
Delhi Mix Savoury Indian Snack
5
£1.00
£0.31 per 100g
Related Products
Schwartz
Savoury Mince Recipe Mix
12
£1.00
314g
Tesco
Indian Snack Selection
1
£3.50
£1.11 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Roasted Salted Savoury Mix
69
£2.50
500g
ASDA
Savoury & Mild Vegetable Soup Mix
53
£1.00
£0.20 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Protein Boost Savoury Mix
23
£4.95
325g
Laila
Balti Mix
12
£1.00
£0.31 per 100g
325g
Laila
London Mix
11
£1.00
£0.31 per 100g
25g
Patak's
Indian Tikka Wrap Spice Mix Seasoning
23
£0.70
£2.80 per 100g
Belazu
Rosemary Snack Mix
1
£3.75
Reese's
Popped Snack Mix
3
£4.00
Related Searches
Cofresh
Crisps
Munchies
Snacks
Bombay Mixes