Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Mixed Herbs
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.30
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£2.20
Highest
£2.30
£2.30
Sizes
Cooks' Ingredients Mixed Herbs
Cheapest
£1.80
Cooks' Ingredients Mixed Herbs
£2.30
Supermarket Alternatives
Asda
Cook Herbes de Provence 17g
£1.00
£5.88 per 100g
Tesco
Mixed Herbs 30g
£1.80
£6.00 per 100g
Sainsbury's
Italian-Style Herb Blend 38g
£2.40
£6.32 per 100g
Waitrose
Duchy Organic Mixed Herbs
£2.45
Morrisons
Parsley
£1.09
see more
Good to know
Mixed herbs
Perfect blend of herbs
Adds aroma and flavour
Especially for roasted veg
Reviews
4.7
21 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very difficult to get the top off of the container without spilling some of the contents"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Mixed Chillies
80
£1.20
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Mixed Peppercorn Mill
21
£2.75
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Mixed Thai Chillies
111
£1.50
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Italian Cut Mixed Peel
50
£1.60
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Tarragon
120
£0.90
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Garlic
281
£0.65
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients 'Nduja
45
£3.75
£4.69 per 100g
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Cornflour
142
£1.40
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Croutons
69
£1.50
Waitrose Ltd
Cooks' Ingredients Thyme
135
£0.90
Related Products
Sainsbury's
Mixed Herbs
96
£3.15
£3.71 per 100g
Sainsbury's
Mixed Herbs
120
£1.15
£8.21 per 100g
Stamford Street Co.
Mixed Herbs
18
£0.96
£5.33 per 100g
READY, SET…COOK!
Mixed Herbs
£0.59
Tesco
Mixed Herbs ..
40
£1.00
£5.56 per 100g
Tesco
Mixed Herbs
48
£1.80
£6.00 per 100g
Bart
Mixed Herbs
1
£2.50
Tesco
Mixed Herbs
5
£3.30
£3.88 per 100g
READY, SET…COOK!
Italian Mixed Herbs
£0.59
Schwartz
Mixed Herbs Jar
46
£2.00
£18.18 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd
Mixed Herbs
Spices
Mixed Spices
Seasonings