Today's Deals
Help Guides
Download App
Crosta & Mollica
Frozen Margherita Sourdough Pizzas
218g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.60
£1.06 per 100g
VISIT
Waitrose
£4.80
£6.00
£1.10 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£5.75
£1.32 per 100g
£5 NECTAR
VISIT
Tesco
£5.75
£1.32 per 100g
VISIT
Co-op
£6.35
£1.46 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Crosta & Mollica prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£4.40
Usually
£6.00
£4.60
Supermarket Alternatives
Asda
Margherita Pizza 380g
£2.77
£0.73 per 100g
Morrisons
Stonebaked Cheese & Tomato Pizza
£3.00
Tesco
Deep Pan Cheese Pizza 386g
£1.75
£0.45 per 100g
Sainsbury's
Stonebaked Margherita Pizza 265g
£3.85
£1.45 per 100g
Iceland
Thin Crust Cheese & Ham
£1.00
Waitrose
Waitrose Stonebaked Artichoke Chargrilled Pepper & Olive Pizza
£5.50
see more
Good to know
Create sourdough pizza bases in the traditional Neapolitan style
Slow-prove for 24 hours
Fire in a wood oven
Add toppings by hand
Belief in the power of food to bring people together
Great taste 2019, Slow Proved & Wood Fired
see more
Reviews
4.2
81 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
"Very premium tasting and not your typically frozen piiza"
"These pizzas are perfect to keep in the freezer for a quick meal"
"These pizzas give you the opportunity to mix and match all your favourite toppings in the proportions and size that suit you"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Crosta & Mollica
403g
Crosta & Mollica
Margherita Sourdough Pizza Tomato Mozzarella & Oregano
213
£5.50
£1.36 per 100g
434g
2
Crosta & Mollica
Frozen Stromboli Sourdough Pizza Pepperoni & Spicy Salami 2 Mini Pizzas
43
£4.60
£0.53 per 100g
413g
Crosta & Mollica
Salami Napoli Sourdough Pizza
11
£5.50
£1.33 per 100g
413g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Salami Napoli Pizza
9
£6.00
£1.45 per 100g
229g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread
11
£2.60
£1.14 per 100g
270g
Crosta & Mollica
Ready to Top Pizza Base with Tomato Sauce
164
£2.50
£0.93 per 100g
448g
Crosta & Mollica
Regina Pizza
44
£5.50
£1.23 per 100g
502g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica 2 Frozen Vegana Sourdough Pizzas
51
£4.80
£0.96 per 100g
453g
Crosta & Mollica
Fiorentina Sourdough Pizza
189
£5.50
£1.21 per 100g
325g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Gluten Free Margherita Pizza
19
£6.25
£1.92 per 100g
Related Products
403g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza
115
£6.00
£1.49 per 100g
448g
CROSTA MOLLICA
Regina Pizza
39
£6.00
£1.34 per 100g
447g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Stromboli Sourdough Pizza with Pepperoni & Spicy Salami
76
£6.00
£1.34 per 100g
414g
Dr. Oetker
Suprema La Margherita Cheese Sourdough Pizza
45
£3.75
£0.91 per 100g
447g
Crosta & Mollica|Crosta & Mollica
Crosta & Mollica Stromboli Sourdough Pizza Spicy Salami & Pepperoni
141
£5.50
£1.23 per 100g
Related Searches
Crosta & Mollica
Pizzas
Frozen Pizzas
Mini Pizzas