Today's Deals
Help Guides
Download App
Crosta Mollica
Salami Napoli
215g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£4.80
£1.12 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£5.75
£1.34 per 100g
£5 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Crosta Mollica
447g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Stromboli Sourdough Pizza with Pepperoni & Spicy Salami
76
£6.00
£1.34 per 100g
465g
Crosta Mollica
Capricciosa Sourdough Pizza
29
£6.25
£1.34 per 100g
458g
Crosta Mollica
Primavera Sourdough Pizza
£6.25
£1.36 per 100g
Crosta Mollica
Frozen Regina Sourdough Pizza
10
£4.80
540g
2
Crosta Mollica
Pizza Base
10
£4.95
£0.46 per 100g
403g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza
115
£6.00
£1.49 per 100g
448g
CROSTA MOLLICA
Regina Pizza
39
£6.00
£1.34 per 100g
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Crostini Chilli
17
£1.90
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Fennel Seed Tarallini
78
£1.90
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Classic Linguette Flatbread
10
£2.00
Related Products
413g
Crosta & Mollica
Salami Napoli Sourdough Pizza
11
£5.50
£1.33 per 100g
413g
Crosta & Mollica
Crosta Mollica Salami Napoli Pizza
9
£6.00
£1.45 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Italian Napoli Salami
64
£2.50
175g
White Rabbit
Gluten Free Pepperoni Pizzetta
9
£2.50
£1.43 per 100g
175g
White Rabbit
Gluten Free Margherita Pizzetta
16
£2.50
£1.43 per 100g
Morrisons The Best
Salami Napoli & Gorgonzola Rollitos
£3.50
434g
2
Crosta & Mollica
Frozen Stromboli Sourdough Pizza Pepperoni & Spicy Salami 2 Mini Pizzas
43
£4.60
£0.53 per 100g
410g
White Rabbit
Salami Sourdough Gluten Free Pizza
13
£6.00
£1.46 per 100g
218g
2
Crosta & Mollica
Frozen Margherita Sourdough Pizzas
81
£4.60
£1.06 per 100g
213g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Napoli Salami & Roquito Pepper Wood Fired Pizza Taste the Difference
£3.95
£1.85 per 100g