Today's Deals
Help Guides
Download App
Dettol
Original Antibacterial Hand Soap Bar
100g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Superdrug
£7.96
£1.99 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
2 x 100g
Best Value
Cheapest
£1.49
£0.75 per 100g
4 x 100g
£7.96
£1.99 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Dettol
50ml
4
Dettol
Antibacterial Hand Sanitiser Aloe Vera Gel
£7.16
£3.58 per 100ml
50ml
2
Dettol
Antibacterial Hand Sanitiser Aloe Vera Gel
£3.58
£3.58 per 100ml
50ml
Dettol
Antibacterial Hand Sanitiser Gel Aloe Vera On The Go
£1.79
£3.58 per 100ml
126
Dettol
Antibacterial Biodegradable Multi Surface Wipes
£3.44
£0.03 each
Dettol
2in1 Anti-Bacterial Hand & Surface Wipes
£1.60
15
Dettol
2-in-1 Hand & Surface Wipes
£1.45
£0.10 each
30
Dettol
Antibacterial Large Cleansing Wipes
£1.00
£0.03 each
750ml
Dettol
Antibacterial Surface Cleansing Spray
£2.50
£0.33 per 100ml
72
Dettol
Antibacterial Surface Wipes
£3.70
£0.05 each
500ml
Dettol
Antibacterial Disinfectant Surface Cleanser Spray
£1.95
£0.39 per 100ml
Related Products
90g
4
Imperial Leather
Original Bar Soap
£2.24
£0.62 per 100g
90g
6
Dove
Original Moisturising Beauty Cream
£3.00
£0.56 per 100g
90g
2
Dove
3In1 Moisturising Beauty Cream Bar
£1.96
£1.09 per 100g
250ml
Carex
Antibacterial Handwash Original
£1.00
£0.40 per 100ml
500ml
Carex
Derma Care Antibacterial Eco Refill Hand Wash Original
£1.72
£0.34 per 100ml
50ml
Carex
Original Antibacterial Hand Sanitiser Gel Quick Dry
£1.50
£3.00 per 100ml
1l
Carex
Dermacare Antibacterial Hand Wash Original Refill Pack
£2.99
£0.30 per 100ml
100g
Faith In Nature
Lavender Pure Hand Made Soap Bar
£3.49
£3.49 per 100g
90g
2
Dove
Original Beauty Bar Cream Soap
£2.50
£1.39 per 100g
250ml
Sanctuary Spa
Signature Collection Antibacterial Hand Wash
£7.50
£3.00 per 100ml
Related Searches
Dettol