Today's Deals
Help Guides
Download App
DKNY
Fresh Blossom EDP
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£19.99
£39.98 per 100ml
VISIT
Ebay
£24.97
£49.94 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£7.17
Highest
£19.99
£19.99
Sizes
50ml
Cheapest
£19.99
£39.98 per 100ml
100ml
Best Value
£26.98
£26.98 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Good to know
Lighthearted and feminine scent
A blend of sparkling grapefruit, cassis and sunkissed apricot
Blooming floral heart of sheer muguet and petally rose
Wrapped in luminous jasmine
Blonde woods and smooth skin accords
Hold fragrance 5 inches away and spray skin
Focus on pulse points (neck and wrists)
Spray generously in front of you and walk through for full coverage
Do not rub fragrance in
For external use only
see more
Reviews
4.0
3 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From DKNY
50ml
DKNY
Be Delicious 100 Percent EDP
£24.15
£48.30 per 100ml
50ml
DKNY
Fresh Blossom Eau De Parfum
£15.99
£31.98 per 100ml
100ml
DKNY
Be Extra Delicious EDP
£26.00
£26.00 per 100ml
50ml
DKNY
Women Edt Spray
£29.59
£59.18 per 100ml
30ml
DKNY
Be Delicious Orchard EDP
£12.99
£43.30 per 100ml
DKNY
Be Tempted Eau De Parfum
£17.95
100ml
DKNY
247 EDP
£17.86
£17.86 per 100ml
100ml
DKNY
Be 100% Delicious EDP
£25.46
£25.46 per 100ml
DKNY
24 7 Eau De Parfum
£5.00
30ml
DKNY
24 7 Eau De Parfum
£14.99
£49.97 per 100ml
Related Products
50ml
Michael Kors
Gorgeous Eau De Parfum
178
£34.32
£68.64 per 100ml
25ml
Issey Miyake
L'Eau d'Issey Eau de Parfum Refillable
£40.92
£163.68 per 100ml
30ml
Zadig & Voltaire
This is Her! Eau de Parfum
1
£38.28
£127.60 per 100ml
Police
Love Cherry Woman Edt
£10.40
100ml
Police
Hot Pink Woman Edt
£12.99
£12.99 per 100ml
50ml
Armani
Giorgio Armani Code Parfum
2,732
£67.35
£134.70 per 100ml
100ml
Calvin Klein
Ck Eternity Women Eau Fresh EDP
484
£23.49
£23.49 per 100ml
150ml
Tom Ford
Black Orchid Eau De Parfum
267
£129.99
£86.66 per 100ml
50ml
Diesel
Fuel For Life EDT
27
£19.99
£39.98 per 100ml
50ml
Tiffany
& Co. Sheer Eau De Toilette For Her
401
£60.25
£120.50 per 100ml
Related Searches
DKNY
Perfumes
Gift Sets
Sprays