Today's Deals
Help Guides
Download App
Domestos
Power 5 Toilet Rim Blocks Lime
50g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.25
£2.25 per 100g
VISIT
Tesco
£2.50
£2.50 per 100g
VISIT
Ebay
£3.79
£3.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
1 x 50g
Cheapest
£1.00
£2.00 per 100g
2 x 50g
£2.25
£2.25 per 100g
5 x 50g
Best Value
£4.75
£1.90 per 100g
Reviews
4.7
96 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Domestos
50g
2
Domestos
Power 5 Toilet Rim Block Lavender
304
£2.25
£2.25 per 100g
50g
2
Domestos
Power 5 Toilet Rim Block Ocean
797
£2.25
£2.25 per 100g
50g
1
Domestos
Power 5 Ocean Toilet Rim Block
735
£1.50
£3.00 per 100g
50g
2
Domestos
Power 5 Magnolia Toilet Rim Blocks
133
£2.00
£2.00 per 100g
50g
Domestos
Power 5 Toilet Rim Block Magnolia
84
£1.30
£2.60 per 100g
Domestos
Power 5 Cotswolds Bloom Toilet Rim Block Duo
£1.99
50g
2
Domestos
Pine Blocks 2Each
182
£2.50
£2.50 per 100g
50g
1
Domestos
Gold Freshness Limited Edition Toilet Freshener Rim Block Cleaner
5
£1.50
£3.00 per 100g
Related Products
Zoflora
Caribbean Grapefruit & Lime Toilet Rim Block
£2.50
50g
2
Bloo
Power Active Lemon Toilet Rim Block
269
£2.70
£2.70 per 100g
2
Zoflora
Midnight Blooms Rim Block
£2.29
£1.15 each
Zoflora
Sweet Freesia & Jasmine Toilet Rim Block
£2.50
50g
2
Bloo
Power Active Fresh Flowers Toilet Rim Block
278
£1.95
£1.95 per 100g
50g
Bloo
Power Active Lemon Toilet Rim Block
41
£1.04
£2.08 per 100g
50g
Bloo
Power Active Fragrance Boost Fresh Flowers Toilet Rim Block
75
£1.00
£2.00 per 100g
50g
2
Bloo
Power Active Rim Block Fruitopia
138
£2.75
£2.75 per 100g
Bloo
Colour Active+ Lavender Toilet Rim Block
264
£3.15
50g
3
Bloo
Power Active Flowers Rim Block
27
£2.99
£1.99 per 100g
Related Searches
Domestos