Today's Deals
Help Guides
Download App
Doritos
Cool Original
140g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£1.50
£1.07 per 100g
VISIT
Amazon
£3.06
£2.19 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
140g
Cheapest
£1.50
£1.07 per 100g
5 x 30g
£2.00
£1.33 per 100g
180g
Best Value
£1.65
£0.92 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Doritos
180g
Doritos
Chilli Heatwave Sharing Tortilla Chips
£1.65
£0.92 per 100g
44g
Doritos
Cool Original Grab Bag Crisps
£1.35
£3.07 per 100g
Doritos
Cool Original Tortilla Chips Grab Bag Crisps
£1.17
180g
Doritos
Tangy Cheese Sharing Tortilla Chips Bag
£1.65
£0.92 per 100g
Doritos
Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Bag Crisps
£2.50
180g
Doritos
Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps
£2.50
£1.39 per 100g
Doritos
Zingy Vinegar Blast Sharing Crisps
£2.50
Doritos
Dippers Hint of Salt Sharing Tortilla Chips
£2.50
Doritos
Gingerbread Tortilla Chips Sharing Crisps Limited Edition
£2.50
180g
Doritos
Mexican Beef Taco Flavour Corn Chips
£2.49
£1.38 per 100g
Related Products
180g
ASDA
Cool Tortilla Chips
£0.85
£0.47 per 100g
200g
Tesco
Cool Tortilla Chips
£0.89
£0.45 per 100g
200g
Tesco Free From
Cool Flavour Tortilla Chips
£1.20
£0.60 per 100g
SNACKRITE
Deltas Cool Tortilla Chips
£0.89
Tesco
Tortilla Chips Cool Flavour
£0.89
Pringles
Original Sharing Crisps
£2.50
165g
Pringles
Original Sharing Crisps
£2.50
£1.52 per 100g
85g
Popchips
Barbeque Flavour Sharing Crisps
£1.65
£1.94 per 100g
185g
Pringles
Original Sharing Crisps
£2.75
£1.49 per 100g
180g
ASDA Free From
Free From by Cool Flavour Tortilla Chips
£1.03
£0.57 per 100g
Related Searches
Doritos