Today's Deals
Help Guides
Download App
Duda
Value Mortadella
450g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.30
£0.29 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
1.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Duda
450g
Duda
Mortadella Paprika
£1.45
£0.32 per 100g
500g
Duda
Value Frankfurters XXL Pack
£2.00
£0.40 per 100g
300g
Duda
Poultry & Pork Pate
6
£1.45
£0.48 per 100g
250g
Duda
Value Poultry Ham Slices with Pork
1
£1.90
£0.76 per 100g
Related Products
140g
Tesco Finest
Mortadella
51
£3.10
£2.21 per 100g
Morrisons The Best
Mortadella
£3.25
200g
Zaad
Sliced Mortadella
12
£1.10
£0.55 per 100g
500g
Hilalturk
Chicken Mortadella
17
£2.30
£0.46 per 100g
200g
Tahira
Chicken Poultry Mortadella with Paprika
4
£1.35
£0.68 per 100g
Unearthed
Mortadella with Pistachio
9
£3.75
193g
Co-op Irresistible
Mortadella & Mascarpone Focaccia
£4.40
£2.28 per 100g
200g
Zaad
Sliced Mortadella with Paprika
15
£1.10
£0.55 per 100g
130g
Tesco Finest
Mortadella with Nocellara Olives
4
£3.50
£2.69 per 100g
130g
Tesco Finest
Mortadella Bologna With Pistachio
2
£3.00
£2.31 per 100g
Related Searches
Duda