Today's Deals
Help Guides
Download App
Zaad
Sliced Mortadella with Paprika
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.10
£0.55 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.65
Usually
£1.10
£1.10
Supermarket Alternatives
Tesco
Mortadella 140g
£3.10
£2.21 per 100g
Good to know
Uses renewable energy sources
Chicken and turkey are mechanically separated
Halal
Reviews
4.3
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zaad
200g
Zaad
Sliced Mortadella with Olives
7
£0.98
£0.49 per 100g
200g
Zaad
Sliced Mortadella
12
£1.10
£0.55 per 100g
400g
Zaad
Frankfurters
1
£2.15
£0.54 per 100g
Related Products
200g
Tahira
Chicken Poultry Mortadella with Paprika
4
£1.35
£0.68 per 100g
450g
Duda
Mortadella Paprika
£1.45
£0.32 per 100g
Unearthed
Mortadella with Pistachio
9
£3.75
80g
Properoni
Spicy Hot Paprika Large Sliced Pepperoni
5
£3.00
£3.75 per 100g
130g
Tesco Finest
Mortadella with Nocellara Olives
4
£3.50
£2.69 per 100g
130g
Tesco Finest
Mortadella Bologna With Pistachio
2
£3.00
£2.31 per 100g
Morrisons The Best
Mortadella
£3.25
140g
Tesco Finest
Mortadella
51
£3.10
£2.21 per 100g
450g
Duda
Value Mortadella
1
£1.30
£0.29 per 100g
500g
Hilalturk
Chicken Mortadella
17
£2.30
£0.46 per 100g
Related Searches
Zaad
Luncheon Meats