Today's Deals
Help Guides
Download App
E.Wedel
Dark Chocolate Barrels Plus Alcohol Filling
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.50
£2.25 per 100g
VISIT
Amazon
£7.49
£3.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£4.50
Highest
£31.50
£4.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Marc De Champagne Boxed Truffles
£5.20
Waitrose
Waitrose Belgian Choc Praline & Caramel Box
£5.20
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Sainsbury's
Mini Assorted Chocolate Bars 421g
£4.25
£0.04 per 100g
Asda
Turkish Delight Thins
£2.00
Morrisons
Belgian Milk Chocolate Florentines 105g
£3.10
£2.95 per 100g
see more
Reviews
4.6
14 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From E.Wedel
100g
E.Wedel
E. Wedel Dark Chocolate with Chocolate Filling
16
£2.00
£2.00 per 100g
100g
E.Wedel
E. Wedel Milk Chocolate with Chocolate Filling
10
£2.00
£2.00 per 100g
45g
E.Wedel
Pawelek Milk Chocolate Bar With Creamy Filling
1
£1.00
£2.22 per 100g
340g
E.Wedel
Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate
1
£4.94
£1.45 per 100g
100g
E.Wedel
E. Wedel Strawberry Milk Chocolate
3
£1.68
£1.68 per 100g
Related Products
110g
Maltesers
Milk & Honeycomb Gift Box of Chocolates
106
£1.75
£1.59 per 100g
310g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Gift Box of Chocolates Fairtrade
342
£5.00
£1.61 per 100g
336g
Maltesers
Truffles Milk Chocolate Gift Box Large
3
£10.00
£2.98 per 100g
172g
Ferrero
Collection Boxed Chocolates
27
£5.50
£0.21 per 100g
185g
Famous Names
Signature Collection
45
£7.50
£4.05 per 100g
300g
Ferrero Rocher
Chocolate Pralines Gift Box
65
£6.50
£0.09 per 100g
200g
Maltesers
Truffles Milk Chocolate Gift Box
207
£6.50
£3.25 per 100g
200g
Ferrero Rocher
Chocolate Pralines Gift Box 16pc Box of Chocolates
203
£5.50
£0.17 per 100g
449g
Thorntons
Classic Collection of Milk Dark & White Chocolate Gift Box
51
£13.00
£2.90 per 100g
262g
Thorntons
Classic Chocolate Gift Collection
53
£9.00
£3.44 per 100g
Related Searches
Dark Chocolates
Sweets
Chocolate Multipacks
Confectioneries