Today's Deals
Help Guides
Download App
E.Wedel
E. Wedel Milk Chocolate with Chocolate Filling
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.00
£2.00 per 100g
£1.60 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From E.Wedel
100g
E.Wedel
E. Wedel Dark Chocolate with Chocolate Filling
16
£2.00
£2.00 per 100g
100g
E.Wedel
E. Wedel Strawberry Milk Chocolate
3
£1.68
£1.68 per 100g
45g
E.Wedel
Pawelek Milk Chocolate Bar With Creamy Filling
1
£1.00
£2.22 per 100g
340g
E.Wedel
Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate
1
£4.94
£1.45 per 100g
200g
E.Wedel
Dark Chocolate Barrels Plus Alcohol Filling
14
£4.50
£2.25 per 100g
Related Products
100g
Wedel
E. Wedel Milk Chocolate with Raspberry Filling
7
£2.00
£2.00 per 100g
45g
Wedel
Pawelek Advocaat
18
£1.00
£2.22 per 100g
Lindt
Mini Eggs Milk Chocolate With Creamy Filling
6
£3.25
Sainsbury's
Milk Chocolate Sprouts with a Creme Filling
£1.50
Sainsbury's
Milk Chocolate Popping Candy Snowballs with a Creme Filling
17
£1.50
Sainsbury's
Milk Chocolate Festive Friends with a Caramel Creme Filling
£1.50
72g
Sainsbury's
Milk Chocolate Ghoulish Ghosts with a Caramel Creme Filling Chocolate Bag
£1.50
£2.08 per 100g
50g
E. Wedel
Chocolate Cream
£0.68
£1.36 per 100g
200g
Terry's
Chocolate Orange Truffles
16
£4.50
£2.25 per 100g
Morrisons
Brownie With Caramel Chocolate Filling
£3.00