Today's Deals
Help Guides
Download App
Eat Natural
Fruit & Nut With Almond Apricot And Yoghurt
40g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£0.95
£2.38 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.45
£3.63 per 100g
VISIT
Tesco
£1.45
£3.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Eat Natural prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.95
Highest
£2.50
£0.95
Sizes
40g
Cheapest
£0.95
£2.38 per 100g
3 x 40g
Best Value
£2.00
£1.67 per 100g
Good to know
Nutritional
Source Of Fibre
Reviews
4.7
86 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Eat Natural
40g
Eat Natural
Fruit & Nut Bars Apple Ginger & Dark Chocolate
6
£3.00
£2.50 per 100g
40g
Eat Natural
Fibre Dark Chocolate Sea Salt Fruit & Nut Cereal Bars
11
£3.00
£2.50 per 100g
40g
Eat Natural
Protein Peanuts & Dark Chocolate Fruit & Nut Bars
100
£2.18
£1.82 per 100g
40g
Eat Natural
Cereal Bar Cranberry Macadamia & Dark Chocolate Multipack
5
£2.18
£1.82 per 100g
40g
Eat Natural
Protein Peanuts Dark Chocolate Fruit & Nut Bars
81
£1.45
£3.63 per 100g
40g
Eat Natural
Protein Peanuts Orange Dark Chocolate Fruit & Nut Cereal Bars
13
£3.00
£2.50 per 100g
40g
Eat Natural
Protein Peanuts Almonds & Salted Caramel Fruit & Nut Bars
13
£2.18
£1.82 per 100g
Related Products
35g
Nakd
Blueberry Muffin Fruit & Nut Bars
61
£2.99
£2.14 per 100g
45g
Pip & Nut
Protein Caramel Almond Bars
18
£3.95
£2.93 per 100g
35g
Nakd
Bakewell Tart Fruit & Nut Bars
32
£3.00
£2.14 per 100g
35g
Nakd
Berry Delight Fruit & Nut Bars
65
£3.00
£2.14 per 100g
35g
Nakd
Wholefood Cocoa Orange 4 Raw Fruit & Nut Bars
69
£2.99
£2.14 per 100g
Nakd
Cocoa Delight Bars
17
£3.00
360g
Toblerone
Fruit Nut
1
£4.75
£1.32 per 100g
45g
Pip & Nut
Almond Butter Stuffed Original Oat Bar
2
£2.50
£1.85 per 100g
35g
Nakd
Bakewell Tart Fruit & Nut Bars
24
£2.20
£2.10 per 100g
35g
Nakd
Cocoa Orange Fruit & Nut Bars
27
£2.20
£2.10 per 100g
Related Searches
Eat Natural