Today's Deals
Help Guides
Download App
Exceptional by ASDA
Exceptional by Classic New York Cheesecake
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£5.48
£1.10 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Deliciously dense and creamy vanilla cheesecake.
Baked for a firm and smooth texture.
On a crunchy all-butter biscuit base.
On a crunchy biscuit base prepared with an all-butter recipe.
Suitable for vegetarians.
see more
Reviews
3.8
18 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Exceptional by ASDA
320g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Lemon Curd
£2.00
£0.63 per 100g
500g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Italian Orzo
£1.90
£0.38 per 100g
340g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Blackcurrant Conserve
£2.27
£0.67 per 100g
340g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Raspberry Conserve
£2.00
£0.59 per 100g
350g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Chicken Gravy
30
£3.25
£0.93 per 100g
350g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Beef Gravy
32
£3.25
£0.93 per 100g
175g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Velvet Houmous
13
£2.72
£1.55 per 100g
2.25l
Exceptional by ASDA
Exceptional by Pinot Grigio
£18.50
£0.82 per 100ml
75cl
Exceptional by ASDA
Exceptional by Touraine Rose
£7.08
£0.94 per 100ml
130g
Exceptional by ASDA
Exceptional by Basil Pesto
1
£2.30
£1.77 per 100g
Related Products
70g
Gu
New York Cheesecake Dessert
66
£2.95
£2.11 per 100g
450g
Tesco
New York Cheesecake
81
£2.75
£0.61 per 100g
450g
ASDA
New York Cheesecake
79
£2.74
£0.61 per 100g
450g
Sainsbury's
New York Cheesecake
41
£1.99
£0.44 per 100g
Dessert Menu
New York Cheesecake
£1.99
500g
Sainsbury's
New York Vanilla Cheesecake
88
£4.80
£0.96 per 100g
Waitrose Ltd
New York Cheesecake each
45
£14.00
Iceland
Baked New York Cheesecake
£2.60
500g
Tesco Finest
New York Vanilla Cheesecake
24
£5.50
£1.10 per 100g
Waitrose Ltd
New York Lemon Cheesecake each
3
£16.50