Today's Deals
Help Guides
Download App
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha Strawberry
56.7g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£11.50
£20.28 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£11.50
Highest
£26.00
£11.50
Sizes
56.7g
Cheapest
£11.50
£20.28 per 100g
226g
Best Value
£23.80
£10.53 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From First Aid Beauty
56.7g
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha Coconut
£9.99
£17.62 per 100g
56.7g
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha
£11.50
£20.28 per 100g
226g
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha Coconut
£28.00
£12.39 per 100g
226g
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha Fresh Peach
£28.00
£12.39 per 100g
226g
First Aid Beauty
Kp Bump Eraser Body Scrub With 10% Aha
£28.00
£12.39 per 100g
114g, 28.3g
First Aid Beauty
Body Bestsellers Soft + Smooth Starter Kit + + 28pads
£26.00
£22.81 per 100g
200ml
First Aid Beauty
KP Smoothing + Brightening Body Lotion With 10% AHA + Urea
£25.50
£12.75 per 100ml
First Aid Beauty
Ingrown Hair Pads Body + Face With Bha And Aha
£20.00
First Aid Beauty
Ingrown Hair Pads Body + Face With Bha And Aha 60
£28.90
First Aid Beauty
Brighten + Glow Facial Radiance Pads With Glycolic Lactic Acids
£19.50
Related Products
250ml
Q+A
Aha Exfoliator Body Scrub250 ml
£8.00
£3.20 per 100ml
200g
Treaclemoon
Brazilian Love Bump Smoother Body Scrub
£5.49
£2.75 per 100g
240ml
Fenty Skin
Cherry Dub Triple Action Aha Body Scrub
£12.99
£5.41 per 100ml
350g
Ciroa
Strawberry And Fig Body Scrub
£8.95
£2.56 per 100g
200g
Mallows
Beauty Peachy Body Scrub
£11.95
£5.98 per 100g
140ml
Frank Body
Smoothing AHA Body Lotion
£17.00
£12.14 per 100ml
300ml
Ameliorate
Transforming Body Exfoliant
£15.99
£5.33 per 100ml
236ml
Mario Badescu
Aha Body Soap
£9.00
£3.81 per 100ml
220g
Sol de Janeiro
Bum Body Scrub
£29.25
£13.30 per 100g
200ml
Sanctuary Spa
Signature Body Scrub
£7.50
£3.75 per 100ml